Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
polecam ! wątek zamknięty Pan doktor mi rzeczywiście pomógł na moje bóle kręgosłupa, z ktrymi mialem...
~Joseph
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 stycznia 2018

Super wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, miła atmosfera na miejscu, od razu wiedziałam z jakimi...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 stycznia 2018

Brak szaczunku dla pacjentów wątek zamknięty Lekarz opryskliwy (...) brak podejścia do pacjenta traktuje pacjentów bardzo...
~Pacent
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

Najlepszy gabinet! wątek zamknięty Od kilku lat zmagałem się z problemem z kolanem. Ból pojawiał się przy...
~Matt
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 czerwca 2017

Fachowa i skuteczna rehabilitacja wątek zamknięty Trafiłam do gabinetu Pana Marcina Rosadzinskiego po źle postawionej...
~Wiesława
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 listopada 2015

Wyleczony! wątek zamknięty Tu pozbyłem się okrutnego bólu, z którym kazano mi żyć. Dziękuję z całego serca!
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 października 2015

Rehabilitacja w Pruszczu wątek zamknięty hej polecam nowy gabinet w pruszu, niestety tylko prywatnie ale umawiasz sie...
~Jarek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 maja 2015

Rehabilitacja, która pomaga. wątek zamknięty Pan Marcin Rosadziński jest w 100% skutecznym rehabilitantem. Zależy mu na...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2015

Rehabilitacja, która pomaga. wątek zamknięty Pan Marcin Rosadziński jest w 100% skutecznym rehabilitantem. Zależy mu na...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2015

Ostrosłup wątek zamknięty Jeśli boli Cię "ostrosłup" prędko jedź na rehabilitację do pana Marcina...
~Hanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 lutego 2015

Skuteczna rehabilitacja wątek zamknięty Chcieliśmy podziękować za skuteczność rehabilitacji wykonywanej przez gabinet...
~Tomek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 października 2013

OBRZEK LIMFATYCZNY wątek zamknięty BARDZO DOBRY fizjoterapeuta ktory wykazal sie szersza wiedza niz nie...
~kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 stycznia 2015

Bardzo dobry specjalista w leczeniu bólów kręgosłupa wątek zamknięty Bardzo dobry specjalista w leczeniu bólów kręgosłupa. Bardzo długo chodziłam...
~Basia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 września 2014

Kontuzja kolana wątek zamknięty Dziękuje za pomoc i rehabilitacje po kontuzji kolana. Profesjonalna i...
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 października 2013

100 % SATYSFAKCJI wątek zamknięty Moja ocena to zdecydowanie 6 a nawet 6+ :) Gdyby nie kompetencja i rozległa...
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry