Widok

Pomożesz bo możesz FB leczenie SMA

Proszę pomóżcie dwóm sympatyczny braciom chorujących na zanik mięśni skorzystać z leczenia nowym cudownym lekiem w Belgii. Są kibicami jak ja. Ich życie to piłka nożna i komputer.
Całe życie żyli z wyrokiem śmierci w oczekiwaniu na cud walcząc z chorobą. Ten cud się wydarzył wynaleziono lekarstwo na ich chorobę tylko jest kosmicznie drogie. Jest refundowane w całej Europie, tylko nie w Polsce. Dzięki programowi wczesnego dostępu do leków zaoferowano im leczenie w Belgii. Koszt hospitalizacji, podania leku, wyjazdów do Belgii to prawie 100 000 zł. Ze znajomymi pomagamy zebrać w internecie potrzebną kwotę.
Proszę wesprzyjcie ich walkę z chorobą. Nawet najmniejsze wsparcie doda im sił i otuchy.
Proszę wstawcie też link do ich zrzutki na swój Facebook żeby obejrzało to jak najwięcej osób.

https://zrzutka.pl/ratujemy-zycie-braci

Pozdrawiam i dziękuję
Monika
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, Oni są z Gdańska bo jak tak- to co robi rezydent Adamowicz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

rezyduś sie promuje https://trojmiasto.onet.pl/pawel-adamowicz-bede-kandydowal-na-prezydenta-gdanska/4x84g21
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Adamowicz sprzedaj mieszkania i podaruj kaske BRACIOM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy już pomógł IM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja udostępiam na FB i wy też to róbcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

też daje na fejs i kaskę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

trzeba Im pomuc!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

przyłączam się ! bo trzeba wspomóc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak??
Jak wladze miasta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak akcja??
ktoś pomógł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

leki robione (10 odpowiedzi)

Dermatolog dał mi receptę na maść robiona ale nigdzie nie mogę kupić, które apteki w Gdyni...

Najtańsza Apteka (71 odpowiedzi)

Dziewczyny podobno na Żabiance jest najtańsza Apteka, czy wiecie może o którą chodzi?

Czy jest na forum osoba cierpiąca na niedoczynność tarczycy lub hashimoto?? (120 odpowiedzi)

Witam, Czy jest lub są tu osoby zmagające się z niedoczynnością tarczycy lub Hashimoto ????...

do góry