Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Test na nietolerancje wątek zamknięty Jestesmy zachwyceni naszym samopoczuciem po wyeleminowaniu pokarmow na ktore...
~Adrian i Agnieszka Nowak
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2015

Profesjonalnie i skutecznie wątek zamknięty Do podjęcia przeze mnie wyzwania, przyczyniły się choroby związane z nadwagą,...
~Maria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 maja 2015

To działa !!!!! wątek zamknięty Przygodę z dietą rozpoczęłam po tym jak parę osób z mojego otoczenia...
~Danuta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2015

Życzliwość i uwaga wątek zamknięty Do Poradni zgłosiliśmy się z 6-letnią córką, która walczy z infekcjami...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 marca 2015

dieta wątek zamknięty Wybrałam poradnię GR- MED ze względu na problemy z tarczycą (niedoczynność,...
~Justyna Blicharz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 marca 2015

polecam wątek zamknięty polecam ,skutek widać gołym okiem dieta smaczna
~pacjent
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 grudnia 2014

dopiero zaczynam, ale już po miesiącu jest 5 kg mniej:-) wątek zamknięty na początku myślałam, że to kolejny dietetyk, który wręczy mi jakąś swoją...
~paula
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 września 2014

Niewierny Tomasz, który zobaczył i uwierzył. wątek zamknięty Nigdy nie wierzyłem w cudowne diety czy zrzucanie kilogramów na dziesiątki....
~TomK.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 października 2013

Polecam! wątek zamknięty Panią Dominikę odkryłam po opiniach innych pacjentów, nie wystawiałam swojej...
~Agnieszka W
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 października 2013

Polecam! wątek zamknięty Panią Dominikę odkryłam po opiniach innych pacjentów, nie wystawiałam swojej...
~Agnieszka W
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 października 2013

Na ratunek życiu wątek zamknięty Z wagą walczę od dziecka. Siostra ma podobny problem i namówiła mnie na...
~Sabi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 września 2013

- 58 kg !!! wątek zamknięty Byłem już u wszystkich możliwych "specjalistów", żaden nie pomógł mi schudnąć...
~Tomek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 lipca 2013

podziekowanie wątek zamknięty poraz pierwszy ktokolwiek potraktowal mnie i moje problemy powaznie! dziekuje...
~Joanna.N
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2013

polecam wątek zamknięty Gabinet ma dogodną lokalizacje przy głównej ulicy.Wnętrze nowoczesne i...
~grazyna
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 listopada 2011

Podziękowanie wątek zamknięty Pani Dominiko, wielkie dzięki!!! Zajeła się pani mną kiedy inni dietetycy...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 stycznia 2013

Polecam wątek zamknięty Ogromna wiedza i doświadczenie. Przemyślana strategia walki ze zbędnymi...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 listopada 2012

Bezboleśnie :) wątek zamknięty Cześć wszystkim! Nazywam się Sebastian mam 36 lat i 183 cm wzrostu. Trzy...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 września 2012

Małgosia - opinia wątek zamknięty polecam wszystkim odchudzanie z panią Dominiką,zrzuciłam sporo kilogramów a...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 czerwca 2012

PEŁEN PROFESJONALIZM wątek zamknięty Pani Dominika jest znakomitym fachowcem. Jestem na diecie ponad miesiąc-...
~Iza
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 czerwca 2012

Polecam wątek zamknięty Polecam serdecznie. Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że rozmawiam z...
~Gosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry