Widok

Poród w szpitalu wojewodzkim/operacja noworodka

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy któraś z Was w czasie pandemii rodziła w szpitalu Wojewódzkim SN bądź CC? Jak wygląda sprawa z odwiedzinami/ewentualnym donoszeniem jakiś rzeczy do szpitala? Czy orientujecie się czy jeśli noworodek jest operowany w pierwszych dniach życia czy mama moze przedłużyć swój pobyt czy jest wypisywana? I ostatnie pytanie- czy do maluszkow w inkubatorach na intensywnej terapii wpuszczani są rodzice czy w związku z covidem nie ma takiej możliwości?Z góry dziękuję za wszelkie aktualne informacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdyby moje dziecko miało mieć operację to każde z tych pytań zadałabym w szpitalu. Uzgodniłabym każdy szczegół, omówiła wszystko z lekarzami prowadzącymi, spróbowałabym poznać personel i dowiedzieć się kto będzie robił operację i jakie jest jego podejście do obostrzeń. Na pewno nie zadawałabym pytań na forum, biorąc pod uwagę, że zmiany w tej kwestii są wprowadzane co tydzień przez nasz rząd.
Przykład? Moja znajoma rodziła 8 dni temu w prywatnym szpitalu, mąż nie mógł być przy porodzie. Od wczoraj już partner może towarzyszyć. Co by Ci dała wiedza na temat jej porodu sprzed 8 dni? Twój już wyglądałby inaczej...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Zapalenie ucha wirusowe czy bakteryjne? (37 odpowiedzi)

Dziewczyny napiszcie jak to bylo u Waszych dzieci i czy zawsze zapalenie ucha kończy się...

Ginekolog NFZ (5 odpowiedzi)

Może macie do polecenia jakiegoś ginekologa w Gdańsku lub okolicach? Najlepiej na NFZ i z info...

Zabawy/pożyteczne zajęcie dla 3 latka (21 odpowiedzi)

Jestem mamą prawię3 letniej córeczki. Nie pracujei spędzam cały dzień z dzieckiem. Męża nie ma...

do góry