Widok

Porodówka Swissmed Gdańsk - poród prywatny w Gdańsku

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dzień dobry,

Czy może ktoś korzystał już z nowo otwartej porodówki w Gdańsku w Swissmedzie? Czy może podzielić się opinią?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mój znajomy opowiadał, że tam z żoną rodzili - własny pokój, łóżko dla niego, 3 dni spokojnie mógł być przy niej i pomagać. komfortowo i miło. tak mówił. gorzej tylko jakby były jakieś komplikacje przy porodzie... wtedy i tak na speedzie się jedzie do wykwalifikowanego szpitala. a czas to pieniąc... trudny wybór :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Rodziłam tydzień temu i była to jedna z lepszych decyzji. Przynajmniej nikt nie robi łaski, że musi pomóc. Byłam sama w dwuosobowym pokoju, mąź mógł być ile chciał.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ile dób po porodzie leżałaś? A jak dzieje się coś z dzieckiem to oni w razie czego gdzie z dzieckiem jadą? Wiesz może?

No właśnie ta łaska mnie przeraża... już dwa razy rodziłam (w Wejherowie). Nie było źle, w sumie zajęli się mną dobrze, ale zero podejścia do problemu bólu, czy przeciągającej się akcji porodowej... Ponadto okropne są pielgrzymki cioć, wujków, dzieci i babć z dziadkami do jednego dziecka leżącej obok kobiety. W dodatku oni wszyscy na raz wchodzili do sali dwuosobowej tj. nawet 7 osób! Dramat, personel wgl nie reagował. Jedyne co to jakieś 12h po drugim porodzie udało mi się wybłagać jednoosobową płatną salę. Ale są też takie przypadki, że nie chcą robić cesarskiego cięcia (bo nie!) , a potem jest już za późno - wynik: dziecko w brzuchu zdrowe, a po wykonaniu za późnego cesarskiego cięcia jest chore. Tego się obawiam...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzymają 48 h i jak nic się nie dzieje, to wypuszają. Tam właśnie jest cisza i spokój. Jednej nocy na oddziale byłam sama. Nie wiem jakiego sprzętu mogłoby im brakować, ale pewnie w razie czego przewożą na Dębinki, co jest 5 minut drogi. Chociaż nie słyszałam żeby kogoś przewozili i nie wiem co musiałoby się dziać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Rodziłam w Swissmedzie w listopadzie 2018.Najlepiej wydane pieniądze w życiu.Cisza,spokój,znieczulenie(gaz) podany bez problemu. Mały miał infekcję okołoprodową i leżałam z nim tydzień bez dodatkowych kosztów.Polecam z całego serca.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już na innym wątku się wypowiedziałam, ale jeszcze raz polecę- tylko swissmed, spokój, komfort, żałuję, że przy poprzednich dzieciaczkach uparlam się na państwowe. Co najważniejsze - lekarze naprawdę wsluchują się w to, co mówią pacjentki i są na tzw. Każde zawołanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Aborcja w przypadku wady dziecka (322 odpowiedzi)

Zakładam wątek bo chciałabym poznać wasze opinie na ten temat. Nurtuje mnie to i nie do końca...

Nie mam ochoty na seks przy tabletkach antykoncepcyjnych (19 odpowiedzi)

Witam. Czy ktoś również dostrzegł u siebie taki problem? Dodam,że z tabletek nie zrezygnuje bo...

Naprawa zabawek (10 odpowiedzi)

Czy może któraś z mam wie czy jest gdzieś zakład naprawiający zabawki na baterie? Z góry dziękuję...

do góry