Widok

Porodowka w Wejherowie

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny prosze o aktualne opinie o porodowce w Wejherowie :) jak lekarze? Jak polozne? Ogolbie co i jak:) dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Haloo jest tu kto?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rodziłam w Wejherowie 3 tyg temu. Najpierw leżałam przez parę godzin na patologii, a wieczorem wody odeszły i zaczął się poród. Zarówno położne na patologii i oddziale poporodowym super miłe i pomocne. Jak było trzeba to zawsze pomogły i odpowiadały na wszystkie pytania. Czasem trzeba było chwilę poczekać, ale to wiadomo że dużo roboty mają i nie zawsze mogą od razu podejść. Lekarze też spoko, jedynie niemiły, burkliwy i nieprzyjemny na obchodzie zastępca ordynatora - dr. Kiełkowski, reszta bardzo w porządku. Położna która odbierała poród bardzo rzeczowa, odbierała wraz z jedną młodą lekarką i obie były super. Mówiły co trzeba kiedy robić i wprowadzały atmosferę, że mimo emocji i bólu czułam się naprawdę komfortowo. Na oddziale poporodowym jest możliwość wzięcia sali jednoosobowej - sale są świeżo po remoncie - za dodatkową opłatą 350 z łazienką na korytarzu i 550 z osobną łazienką. I jest to super możliwość, dzięki temu mąż mógł być cały czas ze mną (w pokoju znajdowała się rozkładana kanapa). Jak będę rodzić kolejne dziecko to na pewno też w Wejherowie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziekuje za odpowiedz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

nnt. mieszkanie na parterze (71 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na parterze właśnie i proszę Was kobitki byście napisały...

Jaki wozek wybrac? (71 odpowiedzi)

Dziewczyny jaki wozek wybrac? 2w1, 3w1? Jakiej firmy polecacie? Rodze w wrzesniu :)

Kartony do przeprowadzki ! PILNE!!! (111 odpowiedzi)

Dziewczyny pomóżcie...w piątek czeka mnie przeprowadzka, a jeszcze nie mam kartonów. Potrzebuje...

do góry