Widok

Poronienie i kolejna ciąża

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Hej dziewczyny pisze szczególnie do tych dziewczyn które są po poronieniu...wiem co to znaczy ale dziś chce was pocieszyć 2 lata temu poronilam samoistnie w 12 tygodniu ciazy serduszko przestało bić przestałam całkowicie planować kolejną ciążę a tu szok na święta Bożego Narodzenia wiadomość będą bliźniaki!!!nadal chodzę do toalety i patrzę czy nic mi nie cieknie biorę d*phaston profilaktycznie i mam nadzieję że tym razem będzie dobrze pozdrawiam serdecznie i głową do góry
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gratuluję. Oby wszystko zakończyli się dobrze. Nigdy nie należy się poddawać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście że tak masz zupełną rację
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak dobrze czytac takie posty :) gratulacje :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Życzę tobie i maleństwom wszystkiego dobrego. Natomiast, może wbrew wymowie postu, każdej kobiecie odradzałabym histerię czy w jednym, czy drugim kierunku. Poronienia to rzecz naturalna, ciąża jest długa, i tyle wiemy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może i naturalna, ale jeśli kobieta czeka z utęsknieniem na dziecko i je traci, to niestety, ale takie tłumaczenia wcale nie pomagają. Wiem coś o tym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Gdzie na wakacje? (18 odpowiedzi)

Gdzie na wakacje z dzieckiem 3 letnim? Ktoś coś poleca?

Gdzie kupie tanio fotelik samochodowy? (39 odpowiedzi)

Jak w temacie. Potrzebny mi fotelik dla córci 9-18kg, najlepiej żeby kosztował max 350zł i był...

Okulary dla dziecka w kolejnych krokach - prośba o instruktaż. (6 odpowiedzi)

Moje dziecko przeszło dwa kolejne badania wzroku i teraz mam jakąś receptę okulary (czy jak to...

do góry