Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mateusz Czeszejko-Sochacki Pan Mateusz to prawdziwy Magik, pomógł mi przy sprzedaży dwóch mieszkań i...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 września 2021

Biuro Namor Nieruchomości-gorąco polecam Od niedawna jesteśmy z mężem właścicielami mieszkania w Gdańsku. Szczęśliwym...
Remag2021
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 lipca 2021

Intradom Opinie intradom... Proszę
~Alina
5

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 marca 2018

Pośrednik nie wywiązuje od z umowy Witam. Podpisałam z biurem nieruchomości umowę 2%. Pierwsza część zapłaciłam...
~Erka
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 maja 2021

Opinia o biurze marina w świecie nieruchomości Witam, Po wcześniejszych moich zakupach mieszkań dla córek jednej w Krakowie...
Alfaomegar
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 maja 2021

nie polecam pośredników NIe dawajcie się nabrać na prowizję. Jeśli sprzedający zatrudnia biuro do...
~danziger
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 stycznia 2021

zarządca nieruchomości Henryka Rawicka Mam pytanie odnośnie sposobu zarządzania wspólnotą przez powyższą Panią, czy...
~roksana
3

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 maja 2012

BIURO NIERUCHOMOŚCI LESMAR Z RUMI - znacie? Moi rodzice chcą kupić mieszkanie z tego biura, ale nikt nigdy o tym biurze...
Karolinka29
10

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 lutego 2011

Administrator wspólnoty - kogo polecacie? ,kogo polecacie z naszego osiedla , lub dzielnicy .wlaśnie kogoś szukamy .a...
~lila
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 listopada 2014

Wycena i sprzedaż mieszkania Potrzebuję się doradzić w kwestii sprzedaży mieszkania, chodzi o to jaką...
~Stokrota
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 września 2020

Pepper house Michał Grześkowiak Polecam Pana Michała Uprzejmy tłumaczy wszystko (nie codzień kupuje się...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 września 2020

zarządca Szukamy nowego zarządcy dla naszej wspólnoty.Poproszę o opinie.
~art
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 czerwca 2020

Perfidna metoda działania pośredników nieruchomości Znajomi wiosną sprzedali dom, mają gotówkę i pilnie szukają mieszkania- w...
~Marta
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 maja 2020

Ratajczak Nieruchomości - najlepszy wybór! Chciałabym bardzo podziękować za profesjonalną i sumienną pracę całemu...
~Ewa
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 maja 2020

SM Radunia w Pruszczu Gdańskim Witam. Czy moglibyście doradzić czy warto kupić mieszkanie na ul.Tysiąclecia...
~Pruszcz Gd
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2018

acco rent W Sopocie jest firma acco rent , która oferuje zarządzanie najmem...
~najemca
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 września 2019

News dnia Beata Prot vel Czerniawska zatrzymana przez policję.
~FBI
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 września 2019

Mam problem z domem Hey mam problem i to trochę wielki. Znalazłam dom na sprzedaż powiedziałam o...
~Zakłopotana
3

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 sierpnia 2019

Adr Cześć jeżeli zadzwonię do agencji nieruchomości to czy w ten sam dzień pokaza...
~Anula
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 lipca 2019

Profesjonalnie zajmę się sprzedaża i wynajmem mieszkań w trójmieście Witam, Nazywam się Mikołaj Tomala zajmuję się sprzedażą i wynajmem mieszkań w...
~Mikołaj Tomala
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 lipca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry