Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Poszukuję dobrego pośrednika nieruchomości Jak w temacie. Nie chodzi mi o jakieś metrohousy i tyszkiewicze tylko o...
Mama30plus
9

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 marca 2014

pośrednictwo NORDHOUSE - proszę o opinie co sądzicie o pośrednictwie w sprzedaży Nordhouse. jacy są, czy skuteczni
~Kiero
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2014

WABO - co sądzicie o tym zarządcy? Jak w temacie :) Mieliście może również styczność z kominiarzem -...
~Mayby
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 marca 2014

~qwj
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 marca 2014

Prowizje od sprzedaży Witam, jakie biura nieruchomości w Gdańsku polecacie? Które ma korzystną...
annajankowska536
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 marca 2014

Gdzie zlozyc zazalenie na zarzadce budynku? witam ,mam problem z zarzadca budynku ktory z niewiadomych powodow blokuje...
ania1972
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 października 2013

sprzedaz mieszkania przez agencję polećcie sprawdzoną agencję pośredniczącą w sprzedazy mieszkania,zalezy mi na...
~Joanna
6

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 maja 2013

sprzedaż mieszkania z pośrednikiem czy bez? witam wszystkich mam pytanie i do szukających mieszkania i do tych...
~zuza
7

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 stycznia 2014

To jest fascynujące. Jak wielu pośredników tu zagląda, a jak mało mają do powiedzenia. Krzykliwi tylko w tematach, gdzie zachwalają swoje usługi lub...
~nie lubie posredników
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 stycznia 2014

Czy od 1 stycznia 2014 r. pośrednikiem w obrocie nieruchomościami może byc spółka? Czy obecnie spółka prawa handlowego, a więc os. prawna może byc pośrednikiem...
~ghj
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 stycznia 2014

Pośrednictwo jestem pośrednikiem od kilku lat i powiem wam co gubi pośrednika,...
~pos
6

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2012

Gestor i inne administracje I tu trzeba się zastanowić . Jestem w zarządzie "prezesem - bo takowych niema...
~Michał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 grudnia 2013

Zamiana mieszkania Czy ktoś może ma doświadczenie? Mieszkanie z kredytem (w euro). Coś się da z...
~Atol
18

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 września 2013

Jakie biuro nieruchomości? Witam chcę sprzedać swoję mieszkanie ale nie wiem do jakiego Biura...
andikow81
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 września 2013

Odpowiedzialność pośrednika - jaka powinna być ??? Dzień dobry :) Bardzo interesuje mnie zakres i sposób odpowiedzialności...
~Alien
8

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 września 2013

Biura nieruchomości Jakie możecie polecić? Zastanawiam się czy warto skorzystać z ich usług przy...
~Anita
19

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2013

Biura nieruchomości szukam przyzwoitego biura do sprzedaży nieruchomości w Gdańsku, czy jakąś...
~mała
7

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2013

Co się dzieje z Metrohouse - Partnerzy ? Mam u nich wstawione mieszkanie i od tygodnia nie mogę się skontaktować z...
~właściciel
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 października 2012

Deregulacja w zawodach nieruchomościowych co sądzicie jako konsumenci o mającej wejść w życie w styczniu 2014...
~Niewiaromski
13

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lipca 2013

Rzetelny i uczciwy posrednik wynajmu mieszkania - czy taki istnieje?? :) Mam mieszkanie do wynajecia, ale mieszkam za granica. Z tego powodu poszukuje...
elnina
11

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 czerwca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry