Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
firma HACZET sp zoo - opinia wątek zamknięty Firma Haczet sp.z o.op ceni trzyletnią współpracę z firmą POSTERX przede...
~firma HACZET sp zoo
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 września 2012

Młodzi, energiczni, kreatywni ludzie wątek zamknięty Naprawdę świetna firma. Szybko i bardzo sprawnie realizują powierzone im...
~Olek Meble
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 marca 2012

polecam współpracę wątek zamknięty W ciągu 3 ostatnich miesięcy trzykrotnie korzystałem z usług firmy Posterx. W...
~Maciej Skolimowski
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 marca 2012

shazzer - opinia wątek zamknięty korzystne ceny, rzetelne wykonanie, dobra komunikacja. zdecydowanie polecam!!
~shazzer
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 marca 2012

Profesjonalizm na każdym kroku wątek zamknięty Zmieniłam agencje i nie żałuję.Znalazłam wreszcie kogoś komu można zaufać a...
~Joanna Wyszyńska
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 marca 2011

serdecznie polecam współpracę z PosterX wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą PosterX, swoje usługi wykonują...
~Wojciech Kowalczyk
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 lutego 2012

Polecam wątek zamknięty Korzystam z usług Agencji reklamowej Postex od kilku klat i nie mogę...
~Dariusz S. Wójcik Teatr Otwarty
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2012

Projekt, www, wydruk, kolportaż- wzorowa współpraca wątek zamknięty Firma Posterx stworzyła wspaniałe projekty, stronę internetową, tanio i...
~Edumuzyka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 lutego 2012

Współpraca na najwyższym poziomie. wątek zamknięty Rzetelna i terminowa obsługa zleceń, zadowalająca dokumentacja działań....
~Justyna Ganczarska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 lutego 2012

Solidna firma wątek zamknięty Wyrażam pozytywną opinię o spółce Posterx. Zlecone zadania wykonane zostały...
~Impel Security
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2011

ulotki wątek zamknięty Firma bardzo rzetelna, godna polecenia!!! Z swoich zadań wywiązali się w...
~socatots
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2011

Firma godna polecenia. wątek zamknięty Bardzo dobry kontakt, pełne zadowolenie z przeprowadzonej akcji reklamowej....
~Piotr Wołoszyński
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2011

Zdecydowanie polecam. wątek zamknięty Usługi na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm, agencja zdecydowanie...
~Marek Marecki
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2011

Naprawdę polecam. wątek zamknięty Praca wykonana porządnie, wszystko w ustalonym czasie, ceny przystępne, więc...
~Katarzyna Piastowska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2011

Bardzo polecam. wątek zamknięty Skorzystałem z usług firmy i niczego nie żałuje. Dawno nie spotkałem się z...
~Andrzej Ostrowski
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2011

solidnie i efektywnie wątek zamknięty Zlecamy zarówno kolportaż jak i plakatowanie od ponad roku. Jesteśmy...
~Usługi kosmetyczne
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2011

polecam! wątek zamknięty pełen profesjonalizm, ceny jak najbardziej odpowiednie, niezwykła...
~Anna Śmigalska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry