Widok

Poszukuję niani od listopada

Dzień dobry, jak w temacie, poszukuję niani dla mojej prawie rocznej córeczki od początku listopada.

Proszę o informację czy ktoś zna kogoś godnego zaufania albo może same nianie tu zaglądają i mają jakieś chociaż minimalne referencje.

Najlepiej oczywiście z Banina.

Dziękuję i pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogę zaopiekować się Pana córką, ale u siebie w domu. W domu mam 2 letnią córeczkę i 7miesiecznego synka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

rozwiązanie wydaje się dobre, ale jak zaopiekujesz się kolejnym (obcym) dzieckiem, kiedy któryś z Twoich maluchów zachoruje?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A na ile dni/godzin? My mamy nianię na 2,5 dnia - możemy ją polecić, ale na pozostałe 2,5 dnia :) Wiem, że chętnie weźmie drugą rodzinę, a to sprawdzona osoba, niania z powołania. Jeśli 2,5 dnia są ok, to podam namiary.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

matka ma 2 swoich dzieci w tym małe i jeszcze chce sobie 3 dziecko malutkie brać. Nie polecam takiego rozwiązania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

a dlaczego? dzieci uczą się od siebie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

ja mam czwórkę dzieci i potwierdzam dzieci uczą się od siebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

~Agata - z jednej strony prawda, że dużo dzieci pod jednymi skrzydłami, ale z drugiej strony (do której jest mi bliżej) dziecko się dużo szybciej i lepiej rozwija w towarzystwie innych szkrabów. Będę wdzięczny za kontakt do Pani, decyzję, jak wspomniałem poniżej, muszę podjąć do połowy przyszłego tygodnia. Podaje swój mail: musicality@poczta.onet.pl

~KS - Dziękuję za odpowiedź. Decyzję muszę podjąć do końca tygodnia, więc byłbym wdzięczny za jakiś kontakt do tej osoby. Informacyjnie, w grę wchodziłyby dwa dni w tygodniu, ruchome, dlatego w razie decyzji na tak dopasujemy się najpierw do Was.

Pozdrawiam, Krzysztof.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panie Krzysztofie, już podałam naszej niani adres e-mail, który podał Pan w swoim poście. Pewnie będzie się z Panem kontaktowała. Nie chcę podawać na forum danych, napiszę tylko, że to p. Aneta. Nianią jest od kilku lat, studiowała pedagogikę wczesnoszkolną. Resztę informacji na pewno przekaże Panu osobiście. Pozdrawiam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę o informację jakie są aktualnie stawki za nianię. Niestety macierzyński niedługo się kończy i nie wiem czy bardziej będzie korzystne pozostanie w domu czy wynajęcie niani. Z góry dziękuję
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak my szukaliśmy niani to stawki były na poziomie 12 - 17 PLN/godzinę. Niestety do Banina jest mało korzystny dojazd i to mocno podbijało stawkę. Chyba, że uda się znaleźć kogoś na miejscu. Nam niestety się nie udało :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

3000tys mc. Co za kraj. Lepiej nie pracować bo na nianie sie nie zarobi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

3000 tys za nianie to chyba za granicą, a nie w Polsce, bez przesady....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

polecam portal niania.pl - tam jest duzo nań z okolicy...
a co do stawki, to myślę że od 10 zl wzyż, zależy jak się umówisz .... ale realnie to trzeba liczyć ok 12-13 zł ....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

do góry