Carnivale Club

Kluby, dyskoteki

Sopot, Tadeusza Kościuszki 16

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna - opinia wątek zamknięty Byłam z mężem i przyjaciółmi tydzień temu. Lokal świeżo otwarty, piękny bar,...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 listopada 2021

Tadek - opinia wątek zamknięty Lokal odświeżony, luźna atmosfera, przemiła barmanka,obsługa duży + I...
~Tadek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 listopada 2021

To nie to samo - opinia wątek zamknięty No cóż, otwarcie po zmianie właściciela..moim zdaniem zmiana na minus....
~To nie to samo
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 listopada 2021

Niestety DJ zawiódł wątek zamknięty Wczoraj byłam na imprezie w tym klubie poraz pierwszy i pisze na świeżo...
~Ina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 września 2018

Miejsce dla starszej młodzieży wątek zamknięty Nieszablonowe miejsca, trochę jak taka większa domówka. Obsługa i luźni...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 października 2017

jak dobrze, Wtedy! wątek zamknięty upadlam się tu regularnie i z przyjemnością. umiejscowienie poza traktem...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 stycznia 2017

Polecam !!! wątek zamknięty Super miejsce dla nietuzinkowych ludzi. Świetna muzyka, bardzo sympatyczna...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 stycznia 2017

Bez szalu wątek zamknięty Byłam ostatnio na imprezie w tym klubie...wystrój całkiem fajny, miły dla...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lutego 2016

Anna wątek zamknięty Witam, wczoraj tzn do dzisiaj rana do4:00 miałam okazje tam być po raz...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 stycznia 2016

Zeszły piątek bardzo udany, Palto zostawione.. wątek zamknięty odebrane dzisiaj jak nowe- Polecam :)
~Raf
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 grudnia 2015

Spoko wątek zamknięty Powiem tak. Obsługa dj spoko. Strasza Pani na szatni specyficzna ale to jest...
~xXx
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 listopada 2015

Nowe spojrzenie wątek zamknięty Nowe bezpretensjonalne miejsce
~Jurek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 listopada 2015

pełne bajlando wątek zamknięty pomimo kaca który mnie męczy i faktu że nie pobrałem nr od tej jedynej, która...
~lokales
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lipca 2015

Coś innego! wątek zamknięty Klub ze świetną muzyką, Pani na szatni przewspaniała, obsługa jedyna w swoim...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lipca 2015

Wtedy wątek zamknięty Byłam tam dzisiaj w nocy super normalnie prawie jak w Sfinksie:-)muza super
~kasia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lutego 2014

W końcu "normalne" miejsce wątek zamknięty Chodzę kilka razy w miesiącu. Jest bez spiny, plastiku. Ładne dziewczyny,...
~Monia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lipca 2015

Świetna atmosfera, dużo znajomych wątek zamknięty Świetne miejsce. Atmosfera niemal rodzinna, fajny klimat i super muzyka grana...
~Artur
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 maja 2015

muzyka ... wątek zamknięty Poszlismy w piatek po pracy pobawiac sie przy dobrej yanecznej muzyce . . ....
~Nika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 grudnia 2014

Wtedy wątek zamknięty Obsługa i ceny to tragedia. Barmani nie znają cenników. 3 razy kupowałem to...
~andrzej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 grudnia 2014

CHAMSTWO wątek zamknięty nigdy w życiu nie spotkałam się z takim chamstwem w lokalu. Jako nowy klub...
~xyz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 maja 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry