Widok

Potrzebuje namiar

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam ,czy ktoras z mam ma namiary na gina na CITO na nfz....? Wszedzie gdzie uderzam trzeba czejac ok 3-4 tygodnia ja potrzebuje na wczoraj,test mam na pozytywnie i stad moje poszukiwania :) z gory dziekuje za pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Test pozytywny wiedziałaś z czym to się wiąże..... Nie wiem skąd jesteś zadzwoń do Wrzeszcza na Jesionową mają terminy względne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdy byłam w ciąży (2014) w przychodni Świętokrzyskiej poszłam na pierwszą wizytę prywatna do lekarza tam przyjmującego również na NFZ i następną wizytę miałam za tydzień już z NFZ właśnie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poza tym wystarczy powiedzieć że jesteś w ciąży, w przychodniach z reguły trzymają miejsca dla ciężarnych i wątpię by gdzieś trzeba było czekać az miesiąc na wizytę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przychodnia kilińskiego jest na pewno termin od ręki
Recepcja poradni ginekologiczno-położniczej: 58 763-95-40
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem, kiedy Ci wyszedł pozytywny test, ale nie radzę iść na wizytę wcześniej niż w 7-8 tygodniu ciąży, czyli w momencie, kiedy powinno bić serduszko. Do tego czasu nikt nic mądrego ci nie powie, a jeśli na usg nic jeszcze nie będzie widać, to tylko się zestresujesz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

dr.Bożena Pozorska PILNE !!!!!!!!!!!!!!!!! (26 odpowiedzi)

Witam,czy ktoś może zna prywatny numer do dr.Bożeny Pozorskiej?? Przyjmowała w Sopocie,teraz...

czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ?? (28 odpowiedzi)

mam do Was pytanie...czy byście pojechały w 8 m.ciąży na majówkę nad jezioro?

Jaka suszarka do włosów? (36 odpowiedzi)

Czy możecie polecić suszarkę, która jak najmniej niszczy włosy i jednocześnie szybko suszy? Moja...

do góry