Widok

Powiększenie piersi implantami

Dr Kondej chirurgia plastyczna Temat dostępny też na forum:
Od dwóch tygodni jestem szczęśliwą posiadaczką piersi:D i to jakich:D Szczerze polecam Panią Doktor K. Kondej. Uważam że Pani Doktor idealnie dobiera rozmiar do możliwości jakie jesteśmy w stanie "pomieścić" :) Uzyskałam odpowiedź na każde pytanie które mnie nurtowało. Jestem zachwycona!
Nie sposób nie wspomnieć o Pani Krystynie Dwórznik. Zawsze pod telefonem, pomocna i przyjazna. Naprawdę daje się odczuć że obie Panie wykonują swoją pracę z zaangażowaniem i przyjemnością:)
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
wyposażenie: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, twój wpis jest bardzo zachęcający, od jakiegoś czasu zastanawiam się nad powiększeniem piersi. Na razie jestem na etapie wyboru odpowiednich implantów, których jest sporo na rynku... dużo pozytywnych opinii czytałam o marce Mentor. Może ty lub inna forumowiczka zdecydowała się własnie na tego producenta??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a co dokladnie chcesz wiedziec? rok temu powiekszylam biust implantami Mentor i jestem zadowolona. glownie wybralam je, bo mają opinie bezpiecznych, z niskim odsetkiem powiklan :) plus producent daje dozywotnia gwarancje. jak poszperasz w sieci to znajdziesz info, ktore celebrytki rowniez wszczepily sobie mentory :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jaki był koszt implantów? na stronie kliniki podają cenę zabiegu bez implantów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zomaczka i co zdecydowałaś się w końcu na zabieg ? Ja mam Mentory od mniej więcej 2 lat. Jedne z najlepszych implantów na rynku. Odpowiednia struktura, zero powikłań, idealny kształt :) Jakość najlepsza z najlepszych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama zdecydowałam sie na zabieg powiększenia i podniesienia biustu Przed urodzeniem dziecka byłam calkiem zadowolona z wygladu moich piersi jednak po urodzeniu tragedia, biust znacznie zwisł oraz stracił wygląd. Tak jakby maluch z mlekiem wyssał wszystko co w biuście się znajdowało.
Zabieg wykonywałam u pani doktor Raczkowskiej https://www.raczkowska.pl/ Jeśli chodzi o efekt, to jestem zadowolona. Nie jest to zabieg przyjemny, oj nie ale sama szybko wróciłam po zabiegu do siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cena implantów,hmm, mentor ok. 16-17tysięcy. Zależy tez jaki kształt i rozmiar. Ja mam anatomiczne, obecnie miseczka C. Wyglądają super, bardzo naturalnie, czuję się jakby to był mój naturalny biust :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Opinie i oceny

mela - opinia (4 odpowiedzi)

Mam dziecko w II klasie. Jestem przerażona tym co dzieje się w szkole. Nauczyciele z matematyki i...

Michał Wieczorek - ocena (4 odpowiedzi)

Współpraca z Willbudem to ogromny stres i nieuczciwość. Mimo podpisanej umowy na zakup domu w...

Agnieszka - ocena (5 odpowiedzi)

Jedzenie dobre. Niestety do środka nie można wejść z pieskiem- nawet szczeniakiem, a takiego...

do góry