Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
KOGOŚ - młody wątek zamknięty MŁODY - 20 lat Gdańsk Cechy - wesoły,pozytywnie nastawiony,racjonalnie...
~kaka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 stycznia 2013

Śmiesznie i strasznie zarazem wątek zamknięty W ostatnich miesiącach coraz częściej słyszę jak odpicowane Panusie w wieku...
~Egi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 stycznia 2013

Kobieta szczupła - poszukiwana ;-) wątek zamknięty Domator 43 l 184 cm 85 kg , w wolnym czasie jak dopisze pogoda jeżdżę dużo...
~Wolny
32

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 stycznia 2013

towarzysko... koleżeńsko... ;) wątek zamknięty witam.. właśnie się sprowadziłam do trójmiasta.. mam znajomych ale chętnie...
oloaj
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 stycznia 2013

Sympatyczną, otwartą, miłą dziewczyne poznam :) wątek zamknięty Chciałbym poznać dziewczyne co lubi dobrą zabawe, jest otwarta na nowe...
Snakiss
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 stycznia 2013

co słychać wątek zamknięty siema co porabiasz
~boniek
8

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 stycznia 2013

Poznam ciekawą dziewczynę wątek zamknięty Poznam miłą, sympatyczną, ciepłą dziewczynę w wieku 18-24 lata do wspólnych...
szukamciesliczna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 stycznia 2013

wysoka wysokiego poszukuje ... wątek zamknięty I stało się . Ostatni, wyższy ode mnie, kolega zakochał się. Nie mam już...
osobisty_mail
7

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 stycznia 2013

Poznam mila pania wątek zamknięty Chciałbym poznać mila pania.. może być troszkę wredna..:) Dużych wymagań nie...
slodkimisiek
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 grudnia 2012

Szukam osób o konserwatywnych poglądach wątek zamknięty Jesteśmy w mniejszości, ale w mniejszości siła :) Tak jak w tytule chciałbym...
~Marek
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 stycznia 2013

Szczęście? wątek zamknięty Chciałabym poczuć się szcześliwa.. Uszcześliwisz mnie? Mam na imie Ala...
~Ala
236

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 stycznia 2013

poznamy mamę z synkiem lub córką w wieku 4-6lat wątek zamknięty Witam. Mieszkamy w okolicy chełm, mam 32lata a mój rynek 5, chętnie poznamy...
~natalia
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 stycznia 2013

szukam chetnych na biegówki z okolic Sopotu wątek zamknięty moze ktoś by mi potowarzyszył ?
~namira
23

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 stycznia 2012

Osoba chętna na wieczorne spacery wątek zamknięty Cześć ! Szukam ludzia (najlepiej kobiety) na wieczorne spacery ;D....
jbryant
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 stycznia 2013

mega EKIPA zaopiekuje się MEGA ODJECHANĄ OSOBĄ. wątek zamknięty Wyje super mega paczka ludzi zaopiekuje się zabłąkaną samotną duszyczką z...
~Kkkkkk
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 stycznia 2013

samotny w wielkim mieście wątek zamknięty witam, jestem 25 latkiem zmuszonym do samotnego życia w dużym mieście. jako,...
~Reed
9

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 grudnia 2012

Szukam Kolezanki Z Gdyni :) wątek zamknięty Hej. mam 18 lat. szukam kolezanki na pogaduchy, spacer, imprezy .. Chetne...
kissmonike
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 stycznia 2013

krótko wątek zamknięty Poznam.
~nie_pamiętam
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 stycznia 2013

Ktoś coś teraz? wątek zamknięty siedzę w domu i mi się nudzi. Ktoś chętny coś porobić?? ;>
~sympatyczny :)
12

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 stycznia 2013

Nowi znajomi wątek zamknięty Jestem facetem po trzydziestce i szukam nowych znajomych. Brakuje mi fajnych...
~piotr
15

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 grudnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46016

postów

2876

wątków

do góry