Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
randka w ciemno? wątek zamknięty Idą święta jest trochę więcej czasu, za oknem wiosna i tak sobie pomyślałem...
~Czarek
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2012

wolna singielka 49 lat pozna bardzo sympatycznego i nieknfliktowego pana wątek zamknięty Chyba jest tu odważny, samotny pan który miałby ochotę iść na kawę ze mną:)...
arama
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2012

Dlaczego płeć męska widzi w kobietach tylko "zabaweczki do ruchanka" ? wątek zamknięty Coraz częściej się spotykam z takimi stwierdzeniami: "no wiesz, bardzo fajna...
~dziewczynka_z_zapałkami
40

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lutego 2012

sympatyczna towarzyszke piwko dzis;] wątek zamknięty 25 latek sympatyczny po studiach na codzien pracujacy :) w wolny czas spedzam...
~on
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2012

związek wątek zamknięty czy nie ma w trójmieście kobiet które chcą stałego związku? Wyginęly...
Piter-83
55

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2012

sympatyczna towarzyszke poznam wątek zamknięty 25 latek sympatyczny po studiach na codzien pracujacy :) w wolny czas spedzam...
~on
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2012

spacer,rozmowy otwórzmy się na innych wątek zamknięty chętnie wybiorę się na spacer po Starówce z osobą która czuje się samotna....
akjam
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2012

Poznam koleżankę (Gda i okolice) wątek zamknięty Hej, chętnie poznam koleżankę, z którą będę mogła spotkac się, pogadac, pójsc...
~Ona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2012

Poznam nowych znajomych na Olimpie :) wątek zamknięty Hejo! Mam 24 l jestem otwarty na ludzi osobą. Od dłuższego czasu mieszkam...
D4NI3L
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2012

szukam kolegi wątek zamknięty Witam tak jak w tytule poszukuję chłopaka/ faceta w przedziale wiekowym...
~dziewczyna
17

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2012

Czy jest tu ktos wątek zamknięty Kto mieszka w okolicy Beniowskiego ( Grabówek ) jeśli jest tu jakaś...
Poznaniak
9

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2012

Normalny, wolny, porządny facet chętnie pozna wątek zamknięty dziewczynę docelowo do stałego związku, beż żadnych przygód itp. w wieku...
~Nil
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2012

Czy istnieją faceci, którzy mogą żyć bez sexu????? wątek zamknięty Hey istnieją faceci, którzy kochają bezwarunkowo, za to że kobieta jest, czy...
~Marta
94

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 marca 2012

Szukam samotnej... wolnej koleżanki, a może sympatii wątek zamknięty Chciałbym, poznać sympatyczną kobietę, z którą można się spotkać,...
concealed
25

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 listopada 2011

Po 40 wątek zamknięty Szukam znudzonej życiem i związkiem, możemy wspólnie coś poradzić. Ja również...
~kris-1965@wp.pl
30

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 lipca 2012

Wszyscy piszą to i ja napiszę :)) wątek zamknięty A więc doszłam do takiego etapu swego życia , że jestem gotowa na...
~Singielka
25

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 czerwca 2012

Poznam miłą dziewczynę w wieku 18-26lat wątek zamknięty Hej. Jestem Grzesiek i mam 23 lata. Od niedawna mieszkam i pracuję w gdańsku....
blueeyes89
19

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2012

Szukam znajomych wątek zamknięty Witam mam na imię Anna i szukam osób , z którymi mogłabym pogadać. Niestety...
~Anka
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2012

Szukam przyjaciółki wątek zamknięty ...jak w temacie. Kobiety, która szuka przyjaciela :-)
~Przyjaciel
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2012

CZEKAM! - znajomy,przyjaciel,druga połówka!!! wątek zamknięty Witajcie! Zostałem bezczelnie oszukany przez byłą i przez przyjaciela! Szukam...
~sam_singiel
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46003

postów

2876

wątków

do góry