Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
kobieta kobiecie wątek zamknięty witam wszystkie panie jestem mloda kobieta mieszkajaca w gdyni, chcetnie...
~sendo
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 czerwca 2012

ŻONA MARYNRZA ODPOWIADA wątek zamknięty JESTEM ŻONĄ MARYNARZA OD 15 LAT, I STWIERDZAM ZE TO ZAKOMPLEKSIONE d*pKI,...
~ŻONA MARYNARZA
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 czerwca 2012

poznam kolezanke do spedzania wolnego czasu spacery kino zakupy fitnej pogaduszki:) wątek zamknięty czesc dziewczyny .Chetnie poznam kolezanke do pogaduszek ,jakies wyjscie na...
tina24
7

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 marca 2012

Szukam koleżanki do spędzania wolnego czasu ,kino,zakupy,pogaduchy,kawa,wyjście na imprezę,siłownię itd. wątek zamknięty Poszukuję koleżanek, z którymi mogłabym spędzić odrobinę swojego wolnego...
agusia85gda
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 maja 2012

młody kolego studencie.. ;) wątek zamknięty Jestem studentką.. Licencjat napisany, czeka na obronę, sesja odeszła w...
~Studentka
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 czerwca 2012

oszukana wątek zamknięty ..........jak to możliwe że po tylu latach małżeństwa dowiadujesz się że...
~ja
16

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 maja 2012

poznam fajnych ludzi wątek zamknięty jestem po 40 i jakoś sie tak zrobiło ze nie mam znajomych ciągła praca dom w...
~ona
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 czerwca 2012

Szukam kogoś na samotne popołudnia............:) wątek zamknięty Mąż w pracy popołudniami ....a siedzenie w domku mnie nudzi...:)
Wiola39
21

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 maja 2012

szukam kumpeli na rower wątek zamknięty Hej mam 30 lat i lubie jedzic na rowerze , czy znajde tu jakas kobieta...
~Ona
54

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2012

Poznam męzatkę - sąsiadke wątek zamknięty Jak w tytule ze Stogów, Przeróbki
~Areq
12

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 marca 2012

sympatycznej partnerki wątek zamknięty Jestem szczerym uczciwym 25 latkiem raczej spokojnym chociaż bardzo lubię...
~ongda
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 maja 2012

Nowi Znajomi na wspólne wypady itd ;) wątek zamknięty Poszukuję nowych znajomych do wspólnych wyjazdów, wypadów do kina,...
~Marta
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 maja 2012

~marta27
32

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2012

Poszukująca wątek zamknięty Tak jak w tytule, młoda ciesząca się życiem kobieta poszukuję kogoś do...
~Ona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 maja 2012

PARLAMENT wątek zamknięty Witam Stawiam dzisiaj wódeczke w parlamencie. Zapraszam wszystkich...
westchnalseler
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 maja 2012

samotna wątek zamknięty szukam moze ty znajde???
~ona
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 maja 2012

Szukam koleżanki/ kolegi do wspólnych zabaw dla mojej 2,5 letniej córci :) wątek zamknięty Witam, mieszkamy w Gdańsku Chełmie, szukamy towarzystwa do wspólnych zabaw,...
agusia85gda
13

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 maja 2012

sympatyczna parnerke wątek zamknięty 25 latek z gdanska pozna mila towarzyszke do roznych spontanicznych wypadow...
~on
32

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 maja 2012

Poznam koleżankę wątek zamknięty Jak w tytule, potrzebuje się komuś wygadać... Mam 23 lata i 4 letniego...
~Monia
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 maja 2012

towarzyszki na spacer wątek zamknięty Taki piekny dzien moze mialabys ochote spotkac sie na piwko spacer z 25...
~fd
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 maja 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46010

postów

2876

wątków

do góry