Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
samotny facet poszukuje samotnej kobiety wątek zamknięty czy istnieja jeszcze takowe w gdansku i do tego normalne i skromne kobiety bo...
arek6695
37

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 lutego 2010

na rower:) wątek zamknięty Chciałabym zacząć jeździć na rowerze ale samej to jakoś się nie chce:)...
~oska
9

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 czerwca 2010

szukam aktywnych wątek zamknięty Szukam aktywnych: rower, kajaki, krótkie wyjazdy, biwaki. Sex wykluczony...
~Iwona
18

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lipca 2010

Rozmowa wątek zamknięty A ja powiem tak, jeżeli masz od 23 do 30 lat i masz chęć porozmawiać ze mną...
~:)
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 lipca 2010

szukam fajnej babki na stale z Gdanska wątek zamknięty Mam 41 lat, jestem bez zobowiazan.Szczuply wysoki.Szukam kobiety w moim wieku...
topiotr
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 lipca 2010

Chętnie poznam.... wątek zamknięty Cześć. Chętnie poznam fajnego faceta w celu wspólnych wyjść na spacer, do...
~Letni...
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 lipca 2010

Szukam mężczyzny wątek zamknięty Jestem 50 latką , nie szukam sponsora , super ciacha i lowelasa , ważne żeby...
~rażGrażyna
4

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 listopada 2009

szukam znajomej/znajomego na wspólne imprezy w Gdyni wątek zamknięty hejka:).Jestem mężatką, mam 30 lat i szukam osoby (koleżanki lub kolegi) do...
~Elka
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 czerwca 2010

Szukam dziewczyny :) wątek zamknięty 25letni brunet z Gdańska pozna dziewczynę do stałego zwiąsku :)
~sajmonweb@o2.pl
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 czerwca 2010

czy sa .... wątek zamknięty czy sa jeszcze na tym swiecie kobiety ktore kochaja szanuja sa uczciwe nie...
~marceli
11

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 czerwca 2010

Szukam fajnej qmpeli :P wątek zamknięty Dzień dobry wszystkim tu obecnym :P Więc, mam 20 lat, od lipca mieszkam w...
~Ania
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 czerwca 2010

może by tak się rozluźnić wątek zamknięty jestem całkiem w porządku, gdyby jakaś ładna dziewczyna nudziła się...
carlosteves
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 czerwca 2010

Czesc Dziewczyny!! wątek zamknięty Jesli masz ochote na ciekawa znajomosc z przystojnym facetem to napisz do...
resor
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 czerwca 2010

Szukam dziewczynę która uczę się języka rosyjskiego. wątek zamknięty Cześć! Jestem z Rosji, uczię się języka polskiego i mieszkam w Gdańsku....
Timon83
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2010

poszukiwana wątek zamknięty witam chcial bym poznac kobiete czy jest taka mozliwosc czy moze juz niema...
~vip
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 maja 2010

randka wątek zamknięty Macie jakiś pomysł na pierwszą randkę?? ale taką tajemniczą np w gdyni, gdzie...
~czekolada
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 czerwca 2010

Dziewczyny bez zachamowań w łóżku, która chciałaby spróbowac jeszcze niespróbowanego... wątek zamknięty Jestem nietuzinkowym facetem i szukam nietuzinkowej kobiety. Mam 24 lata...
~nietuzinkowy
17

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 stycznia 2010

Razem na siłownię wątek zamknięty szukam koleżanki na siłownię :) chodzę do gymnasion w Madisonie popołudniu...
~Lo
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 maja 2010

Gdańszczanki czytają... wątek zamknięty Cześć dziewczyny i kobiety... starsze i trochę młodsze... ale przede...
~Miotła
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 maja 2010

Pozmam koleżankę wątek zamknięty Witam poznam kobietę w wieku 18-21 aby pogadać, może coś poważniejszego z...
~BoSS
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 maja 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46007

postów

2876

wątków

do góry