Widok

Poznam sympatyczną koleżankę/przyjaciółkę

Cześć. Jestem Magda i mam 27 lat, od 2,5 roku mieszkam w Lęborku. Od tego czasu pochłonięta dorosłym życiem, pracą oraz macierzyństwem stwierdziłam, że jednak brakuje mi takiej prawdziwej koleżanki, z którą można swobodnie porozmawiać oraz miło spędzić czas. Wyskoczyć gdzieś, wyrwać, wygadać i wyżalić, pośmiać i oderwać od codziennych spraw i obowiązków. Pochodzę z zupełnie innych stron Polski ale mimo wszystko nie da się ukryć, że nie udało mi się poznać jeszcze tej bratniej duszy.. Wierzę jednak, że jest to możliwe :) Dużo ludzi poznaje się na studiach, w pracy.. Ja nigdy nie studiowałam, nie czułam tej potrzeby. Bez tego miałam dobrą pracę, ale w niej nie mogłam szukać przyjaciół. Więc to odpadło, szkolne znajomości również. Miałam przyjaciółkę za dawnych lat ale po czasie doszłam do wniosku, że to zupełnie nie to. A reszta osób, cóż dużo się odwróciło lub znam ich przez partnera. Jestem szczęśliwą matką i kobietą mojego mężczyzny ale brakuje tej jednej kropki nad i. Tej osoby, z którą można obgadać partnerów :D Tej, która będzie oparciem w trudnych chwilach i oczywiście z wzajemnością.. co tu dużo mówić, po prostu przyjaciółki. Może jest taka osoba, która ma podobną sytuację w życiu lub taką samą potrzebę i to zrozumie? :) Wierze, że nie jestem jedyna i dużo ludzi ma podobne potrzeby, dlatego stwierdziłam, że trzeba sobie pomóc. Jak się nie szuka to się nie znajdzie :) Będzie mi bardzo miło jeśli ktoś się odezwie i wymienimy się wspólnym kontaktem. Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

witaj , podaj meila , bardzo chętnie poznam :) może ja będę bratnią duszą , kto wie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki za odpowiedź.
meliskova@interia.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć! Zostawiam Tobie mojego maila :) Jeśli masz ochotę to odezwij się :) joasiasia123456789@gmail.com
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie polecam tej osoby
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziękuję za opinię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Poznam znajomych - Gdańsk i okolice :) (14 odpowiedzi)

Cześć! Poszukuję osób do wspólnego spędzania czasu na piwko, planszówkę, rower czy rolki, ale...

szukam ojca dla dziecka (152 odpowiedzi)

Szukam odpowiedzialnego ojca dla mojego (przyszłego) dziecka. Inaczej mówiąc,szukam...

Zaprzyjaźnię się z Facetem (5 odpowiedzi)

Masz 185-187 cm wzrostu. 35-50 lat. Wyższe wykształcenie. Zdrowy na ciele i umyśle (przede...

do góry