Widok

Praca Niemcy

Ludzie podajcie dalej informacje żeby uwazać na pana który przedstawia się jako Jarosław Bielecki dzwoniacy z numeru +49 15145 45 1972 oferujący pracę i zakwaterowanie pod adresem Wredestrasse 7 67059 Ludwigshafen Am Rhein
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba zwracac uwage nie tylko na ten numer telefoniczny czy nazwisko tego faceta. Takze jego adres e-milowy. Chodzi mi o to ze takich cwaniakow jak on jest tysiace we wszystkich krajach wysoko rozwinietych. Zmieniaja po tygodniu numer telefonu i e-mail przedstawiajac sie jako ktos zupelnie nowy. Juz sam doswiadczylem takich problemow kiedy otrzymywalem dziesiatki telefonow i e-maili od hinduskich rekruterow. Ktorzy niby chcieli mnie zatrudnic na stale jedne i te same pozycje w trzech lukratywnych przedsiebiorstwach. Oczywiscie nic nie otrzymalem. Oni zadali aby podac w e-mailu swoj numer indentyfikacji podatkowej oraz nazwisko, adres w dokladnie takim samym porzadku jaki jest na twoim zeznaniu podatkowym. W ten sposob Indie mialy by dostep do waszych prywatnych danych personalnych. Zwazywszy to ze Hindole maja u siebie w Heydarabadzie glowna kwatere Monstera, popularnej witryny do szukania pracy i sami sa wyksztalconymi w Anglii i Stanach programistami to w krotkim czasie opanowali by rynek rekrutancki i sami sciagali by tylko to swoje leniwe hiduskie swinstwo do dobrych prac. Wy nie mielibyscie nic. Rekruter jesli jest zainteresowany wami to musi miec zalozona wlasna witryne internetowa zaopatrzona w dokladne informacje o swoim przedsiebiorstwie (byznesie). Oprocz tego nalezy sprawdzic dokladnie dane (referencje) o nim na Google. Jak jego tam nie ma to nie nawiazywac z nim kontaktu absolutnie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo pracy to sie szuka w agencji a nie nie wiadomo gdzie to krecenie na siebie bicza... ludzie sami kombinuja a potem maja pretensje hehe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ty cwaniaczku własnie pracy sie szuka wszedzie a agencje to najbardziej cię dymają już widziałem takich urabura a płakali jak dzieci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warunki pracy są świetne http://wagasmaku.pl/opiekun-osob-starszych-2/ bardzo dobre wynagrodzenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiadomo, że lepsze warunki pracy ma się kiedy przychodzisz jako specjalista i to z uprawnieniami. Dlatego ja zanim wyjechałem zrobiłem uprawnienia na koparki, ładowarki i spychacze w polskim centrum szkoleniowym we Frankfurcie http://uprawnieniadlaciebie.pl/ . 250 euro, ale papier jest na lata i mam to z głowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba szukać przede wszystkim agencji pracy sprawdzonych, długo działających na rynku, lub też takich jak dungito.pl - która oferuje pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Praca jako hostessa w batorym (3 odpowiedzi)

Witam czy słyszeliście może cos na temat firmy kartcenter?pytam się bo dostałam propozycje pracy...

transport/logistyka czy technologia zywnosci (22 odpowiedzi)

Witam , mam pytanie, w trakcie którego kierunku byłoby łatwiej o pracę? Tzn, o posady, w których...

Bezrobotna (4 odpowiedzi)

W tym kraju z moim wykształceniem nie ma dla mnie pracy.

do góry