Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szukam Pracy jako kierowca może ktos slyszal o solidnej firmie lub pracodawcy prywatnym
potras
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

ciekawość czy ktoś wie coś o firmie MARTIN-SHIPYARTD z Gdańska
~zainteresowany
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

Pracownik produkcji słodyczy-gdańsk osowa- od zaraz! Oni często szukają kogos do pracy. Możecie mi powiedzieć o co chodzi??
~ktos
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 lutego 2012

Żukowo praca dla spawacza jaką macie opinie o firmie beckmann......... z Żukowa. warto od nich wyjechać...
~Zainteresowany
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lutego 2012

Praca w Kielnie kolo Chwaszczyna Czesc! Czy pracowal ktos na produkcji w Kielnie kolo Chwaszczyna? Jaki jest...
~kaja82
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 lutego 2012

Balticon-Sport Sp. z o.o. NIE WYSYŁAJCIE CV!!!!! Byłam tam na rozmowie jakiś czas temu,rekrutuje starszy facet,szuka młodych...
~mała
12

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 lutego 2012

Medium ul.Maszynowa 10 Nie polecam pracy w tym tak zwanym zakładzie (prędzej obóz pracy). Brak...
~Buli
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lutego 2012

Człowiek - Orkiestra No naprawdę mnie tym rozbawili na całego : )) Chodzi mi o to:...
~Januzzi
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lutego 2012

~misiek
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 stycznia 2012

zawód: student http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/student-ogl4682732.html nowy...
~xxx
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2012

automex ktos kojarzy ta firemke jak tam jest?
~marcepan
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 listopada 2011

K&S Trójmiejska Szkoła Języków Obcych- dziwny adres mailowy W ogłoszeniu jest napisane tak: Osoby zainteresowane pracą prosimy o...
~Kaśka
7

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 grudnia 2011

europl Ja też dzisiaj otrzymałem telefon od tej firmy gdzie aplikowałem na kierowce...
waldi61
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2012

Czy ktoś zna tą firmę bądź był na rozmowie Proszę o wszelkie informacje. Z góry dziękuję.
~Paweł
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 lutego 2012

czy to dużo, czy to mało??? http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/praca-przy-sprzataniu-budynko...
~k1
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lutego 2012

ładowarki teleskopowe czy ktoś orientuje się jak wygląda sprawa z uprawnieniami na ład. teleskopowe...
~koparkowy
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 lutego 2012

Niezależny Operator Międzystrefowy witam pyt jak wyżej czy ktos pracuje w domu:) na słuchawkach:) jak wrażenia:)
~mama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 lutego 2012

gdzie za granicę wie ktoś może gdzie poszukują do pracy za granicą? na początek dla faceta....
~tom
11

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 lutego 2012

Praca- zmiana nocna Witajcie. Poszukuję pracy na zmianę nocną. Czy wiecie może gdzie się zgłaszać?
~ja
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 stycznia 2012

Nova Centrum Edukacyjne - szkolenia warto tam iść?? był ktoś tam na szkoleniu jakimkolwiek, warto tam iść>??
~ona
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry