Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dezynfekcja oddzialu w szpitalu Czy ktos pracowal wie jakiepanuaj warunki i jakie oferuja wynagrodzenie?co...
~madzia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 stycznia 2012

DO POMOC DOMOWA Ta kobieta nie wie tak naprawde kogo potrzebuje bylam tam na rozmowie ale nie...
~oburzona
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 grudnia 2011

el-instal praca dla elektryków Traktuje ludzi jak złodzieii .
~ramzes
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 stycznia 2012

Asystentaka biura gdatomek@wp.pl Wkurzają mnie takie ogłoszenia! Dziewczyny uważajcie na tego typa. Na...
~gugu
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 stycznia 2012

Dodatkowej pracy jako kierowca lub inna poszukuje Witam Poszukuje dodatkowej pracy np jako kierowca 2 -3 razy w tygodniu moze...
potras
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 stycznia 2012

salon adidas - galeria MADISON Gdańsk może coś wiecie na temat adidas - galeria MADISON Gdańsk ?
~SantaClaus
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 grudnia 2011

CV ze zdjęciem do roznoszenia ulotek? Dobrze, że listu motywacyjnego nie trzeba :)...
~toja
8

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 grudnia 2011

Poszukuję , szukam Witam i jak tam u was z pracą , ci co poszukują ? Ja szukam roboty...
~klop
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 grudnia 2011

praca chałupnicza adam cejrowski Witam! czy ktoś korzystał z oferty tego Pana. Ogłoszenie z wtorku. Dostałem...
~Jasioka1
7

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 grudnia 2011

~Tomasz
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 grudnia 2011

Kraina Smaku - kierowca Ktoś pracował? Wiecie jakie warunki, płaca itp.?
AgusiaGda
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 października 2011

Praca w administracji publicznej. Do wyrabiania dowodów było 300 chętnych na jedno miejsce.
~M-M
12

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 grudnia 2011

Bezpłatny okres próbny W większości spotkanych prze ze mnie przypadków pracodawca wymaga bezpłatnego...
olisek
36

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 października 2011

UWAGA NA OGŁOSZENIE Wykonanie wizualizacji 3D wnętrz [scen fotorealistycznych] Inter Royal Uwaga na firmę Inter Royal. Firma bardzo nierzetelna. Wszystko odbywa się za...
~MM
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 grudnia 2011

Aquael zoo Akwarysta tez mi coś. Przerombane jak w ruskim czołgu. POwodzenia frajerom :)
~z pozdrowieniami :)
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 grudnia 2011

Ekospring Paweł B. Gdynia Wyzyskiwacz a nie pracodawca , ucina ludziom pensje , daje fikcyjne umowy...
~a&g
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 grudnia 2011

Praca w Trójmieście dla cudzoziemców Hej! Mój chłopak przeprowadza się w styczniu do Trójmiasta i chce znaleźć...
~Lola
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 grudnia 2011

Operator Koparki 3000 netto + dorabianie sobie na(może to głupio zabrzmi) ale zarabiam na...
DaRaS11
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 grudnia 2011

inwentaryzacja lider service Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś was pracował dla nich i jak wygląda jakim...
~student
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 grudnia 2011

mamy na zasiłku Kobietki czy któraś z was pracuje , mając świadczenie pielęgnacyjne na...
~Magda
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 grudnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry