Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Elhurt Osowa Witam! Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną do tej firmy. Ma ktoś...
~Lex
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 października 2011

Pracownik Ochrony - Hotele - Trójmiasto - 8zł/netto Co to za firma nie podająca nazwy, adresu, telefonu?żenujące, mam wysłać CV...
~bOCZEK
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 października 2011

praca gehenna ta firma to pomyłka a ta co jest zadowolona to dobrze musi z szefem...
~zgadnij
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 października 2011

skan dowodu- a po co? http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/stanowisko-sprzedawcy-oraz-pr...
~podirytowananamaxa
9

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 października 2011

praca w firmie Decora to dopiero ... Decora jak nazwa wskazuje wykończenia co można napisać koleś P.Wojtek to...
~madmaxxx
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 października 2011

ALGIDA w Baninie Czy ktoś wie jak wygląda tam atmosfera, wynagrodzenia, i inne sprawy. Chodzi...
~Unilever
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 października 2011

Policja nabór listopad Witam jest może ktos na forum co wybiera sie do szkoły policyjnej w Słupsku...
~wrzosek
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 października 2011

Weekend czas zacząć :) Wszystkim bezrobotnym i tym, co chcą pracę zmienić na lepszą, życzę...
~K1
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 października 2011

Podwykonawcy na terenie Niemiec http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/podwykonawcy-na-terenie-niemi...
~mlody
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 października 2011

Ładną i rozgarniętą dziewczynę-masakra to ogłoszenie brzmi jednoznacznie- ten łeb szuka dziewczyny głównie do czegoś...
~zniesmaczona
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 października 2011

Mama szuka pracy...czemu tak trudno znalezc? Wiecie co, jestem mama, szukam pracy, tak ciezko ja znalezc. I nie to,ze...
~niezalogowanaMimii
34

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 września 2011

heheeh http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/praca-dla-pan-ogl4271105.html...
~Ola
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 października 2011

to działa w dwie strony jak ja szukałam pracy ile razy tak było ze po zlozeniu c.v mieli sie odezwac...
~kkkj88
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 października 2011

rossman warto iść tam na kasę?
~qqqika
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 października 2011

Firama Elhurt Gdansk Osowa Czy ma ktoś jakieś informacje na temat tej firmy? Z góry dziękuję.
~remix
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 października 2011

szukam praktyk rachunkowość Witam Poszukuje praktyk w jednostce prowadzącej działalność gospodarczą...
nanana
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 października 2011

Femax Gdańsk witam, czy ktoś coś może wie o tej firmie więcej , zarobki, atmosfera itp?
~Bartek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 października 2011

Roznoszenie ulotek dla firmy active Czy ktoś miał jakieś doświadczenia z tą firmą?właśnie przy roznoszeniu ulotek?
~Paulina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 października 2011

zarobki 1032netto+470do"łapy" kasjerka w sklepie motoryzacyjnym (10 godzin dziennie +...
~ma
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 października 2011

Sprzedawca do sklepu spożywczo monopolowego w Gdańsku Witam Osoby spod tej oferty nie odpowiadają na maile. Zapytałem się Ich...
~Info
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 października 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry