Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ponowne wysyłanie CV Mam pytanie. Parokrotnie widziałam na różnych portalach ogłoszenie w sprawie...
~ona
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2011

Mój mąż szuka pilnie pracy Hej czy możecie polecić wiarygodnego pracodawcę i uczciwego , mój mąż szuka...
~madzia
34

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lipca 2011

UWAGA NA PRACE SPRZATANIE RANNE UL SZCZESLIWA W GDANSKU! OSZUSTY NIE WYPLACAJA ZAROBIONYCH PIENIEDZY W DECATHLON PSZY UL SZCZESLIWEJ...
~GOSKA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2011

jak zdobyć licencje na taki Witam Zastanawiam się nad prać jako taksówkarz bądź w przewozie obób. Jak...
~rafi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2011

dobra-rada.pl Hej. Chciałam zapytać o Wasze opinie, gdyż ku mojemu zdziwieniu pojawiły się...
~redaktor;)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2011

Zatrudni ekspedientke do miesnego ale warunek!! minimum rok doswiadczenia hahahaha ludzi popierniczylo bo ciezko sie nauczyc...
~bbbb
7

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 lipca 2011

Praca w hiltonie Wycisną cię jak cytrynę a na koniec wrzucą parę groszy do kieszeni albo i nie...
~be be fu
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2011

~Olka
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2011

Zatrudnienie po 50. Dlaczego pracodawcy nie chcą zatrudniać osób po 50? Tracę pracę, mam duże...
~gdynianka
15

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 lipca 2011

Praca dla osoby 16-letniej Jak, gdzie u kogo można znaleźć pracę dla osoby niepełnoletniej? Wybór w...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2011

Pensjonat u Zosi to nie jest wrzeszcz tylko za Przejazdowem aż... więc albo ściemniają na...
~nie
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2011

uciekajcie jak najdalej nie polecam,chyba ze macie ochote byc wypompowane emocjonalnie i psychicznie...
~zyczliwa
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2011

Ochrona Nie do ochrony osobistej to by chcieli najlepiej wielkie szafy ;)
~pytanie
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2011

Gildia- box 33- dżinsy nie polecam, facet przeprowadza rozmowy przy dziewczynach które są na dniu...
~kiszka
7

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2011

ASSECO PROKOM W GDYNI - CZY KTOŚ WIE JAK SIĘ PRACUJE ?????? Czy ktoś wie/słyszał o atmosferze i warunkach pracy w firmie Asseco Prokom w...
~Aga
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2011

Lombard ciągle pojawia się ogłoszenie - facet szuka kobiety z prezencją do lombardu-...
~figa
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2011

TarifaSurf niezłą beka... ludzie niepoważni szukają osoby która im napisze cyt....
~OXFORD
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2011

nnt. Praca na morzu Dziewczyny, planuje podjąć pracę na statku, tzn. to jest moje marzenie. Mój...
buninka
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lipca 2007

praca- klub wellness Witam. Ostrzegam przed pracą w klubie wellness. płacisz za umowę rocznie 360...
~sylwia
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 lipca 2011

uwaga! Uwaga na ogłoszenia o roznoszeniu gazetek i ulotek do euro skrzynek w Gdyni!...
~pomocna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2011

Aktualnie na forum: 2 użytkowników (2 gości)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry