Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ch gildia Ostrzegam facet nie wie tak naprawde czego chce poszukuje osoby ze...
~bedaca na rozmowie
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2011

hostel 24godziny za 50 zł smiechu warte 2.08 za godzine nocna , niech wlasciciel lub...
~MANIA
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2011

kierowca kat. b do obsługi klienta Czy ktoś wie coś na temat tej pracy ?
~ciekawa
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2011

praca w marketach na umowy śmieciowe oraz za kasę także śmieciową Uwaga na serwisy sprzątające w Makro Gdynia Tesco Gdynia Real Gdynia proszę...
~Yeti
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2011

praca Witam czy ktoś wie może na jakich stronach mogę szukać aktualnych ogłoszeń o...
~patrycja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2011

ADIDAS Sprzedawca Klif Gdynia jaki jest sens zatrudniania studenta jesli oferuje się umowę o dzieło?...
~warch
10

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 lipca 2011

Gdzie najtaniej badania sanepid? wszędzie szukają osób z aktualnymi badaniami- nie mam takich, poza tym jestem...
~viola
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2011

Miejsca pracy dla anglistów Witam! Od niedawna mieszkam w Cisowej i bardzo mi się tu podoba. Z...
~Magda
8

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lipca 2011

Gline-> kolejna firma KRZAK nie ma maila firmowego nie ma strony internetowej firma w necie nie...
~OXFORD
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2011

praca hostessy hostessima art chciałam przestrzec wszystkie dziewczyny wysyłające swoje aplikacje panu,...
aaa_gdansk
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2011

Agencje pracy- GI Group Witam, Czy ktoś miał do czynienia z tą agencją? Czy są wypłacalni i płacą...
~ABC
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 lipca 2011

masakra musi być fatalna praca skoro właściciel boi się opinii na forum i nie podaje...
~OXFORD
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 lipca 2011

Perfect lady - przedstawiciel handlowy Witam, Składał ktoś swoją aplikację do nich? był na rozmowie, a może tam...
~Kasia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 lipca 2011

gdzie szukacie pracy /poza www.trojmiasto Witam Napiszcie, gdzie szukacie ofert pracy (poza tym portalem)? Co...
~Karola
7

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lipca 2011

spożywczy KOSAKOWO*-MOSTY CZY KToś kojarzy to ogłoszenie i jakie są tam warunki pracy?...
~haligali
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lipca 2011

A co powiecie o pracy w MEBLOMAKU? Może ktoś pracuje lub pracował na stanowisku Sprzedawcy, jakie są tam...
~malinka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lipca 2011

praca- asystent dietetyka czy ktos moze sie orientuje gdzie potrzebują na ww stanowisko? bo juz...
~:(
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 lipca 2011

praca na 0,5 etatu? może ktoś z was podpowie czy pracodowaca musi sie zgodzic na prace na 0,5...
Sara-03
14

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 lipca 2011

PRACA W "LIDLU" W SOPOCIE Witam! Czy ktos zostal zatrudniony w Lidlu w Sopocie? Wyslalam CV i...
~*****
10

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 lipca 2011

Panią do sprzątania dane kontaktowe: KRZYSZTOF E-mail: darekgd2@wp.pl Miasto: GDANSK...
~k.k
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry