Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
e leclerk przymorze odradzam stanowczo prace w leclerku na przymorzu!!!!!!!!!!!!!!prace z pewna...
~kkkk
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 lipca 2011

Pracodawcy przychylni mamom. W wrześniu moje dziecko idzie do przedszkola, a ja chcę wrócić do pracy. Czy...
~mama wraca do pracy
11

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 lipca 2011

Monitoring w Gdyni. Monitoring to fajna rzecz, ale w Gdyni nie ma go kto obsługiwać. Regułą...
~SUN TZU
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lipca 2011

Praca Dziewczyny - czy któraś z Was pracuje w firmie DELPHI na Kokoszkach ????...
~Asiek
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lipca 2011

Pracodawcy jakich polecacie ? Witam! pracuję już 3 lata w hurtowni odzieżowej EXTRASS jako specjalista...
hadzi85
12

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 czerwca 2011

praca dla studentki Od kadrowej się dowiedziałam, że na okres wakacji (od teraz do końca...
~Madison
15

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 czerwca 2011

praca dla ciężarnych ja nie wiem.. od dobrych 3 miesięcy rozsyłam cv.. i nic.. czy na prawdę...
~anka
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 czerwca 2011

praca chałupnicza,ktoś pracuje? dziewczyny czy któraś z was dorabia pracami chałupniczymi?macie jakieś...
annika1801
15

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lutego 2011

poszukiwana praca dla mlodej osoby Witam, Od jakiegoś czasu szukam dla siebie pracy na wakacje. Jestem osobą...
milady
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 maja 2011

Praca w Biedronce Cześć! Czy są tu osoby pracujące w Biedronce?? Dziś idę na rozmowę...
Colorwomen
87

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2011

Urlop wychowawczy a praca na zlecenie. Dziewczyny jak to jest??? Jestem zatrudniona w firmie, w której pracowałam...
ojjka
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2011

Praca w sklepie wysyłkowym Hej dziewczyny, jutro idę na rozmowę kwalifikacyjną do sklepu...
basia_gda
14

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 marca 2011

Praca z ogłoszenia?? Czy to w ogóle możliwe?? Pół roku temu skończyłam studia. Szukam pracy przez portale internetowe. Bez...
~Anka
55

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 marca 2011

co o tym myślicie?? praca chałupnicza jw. myslicie że naciągacze??...
crazy.
7

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 marca 2011

Praca na 1/2 etatu Mam pytanko czy któraś z Was wie gdzie zatrudniają na pół etatu? Niedługo...
Becik27
7

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 marca 2011

Praca w prywatnym przedszkolu, któraś z emam pracuje? hej. Jak wyglada sprawa z zarobkami i godzinami? czy skórka warta wyprawki...
~Katarzynka
12

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 marca 2011

praca na kasie w realu na kolobrzeskiej mam pytanie moze jest tu jakas mama ktora pracowala na kasie w realu...
~kaska
14

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 lutego 2011

Sprzątanie po remoncie... Za ile? Witam. Mam propozycję posprzątania całego mieszkania ( 108 m ). Chodzi o...
~Marta111
8

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 lutego 2011

Praca a dziecko ! Wesprzyjcie Dziewczyny, zastanawiam sie od jakiegos czasu czy nie znalesc jakiejs pracy...
IwonaMarcysia
25

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 lutego 2011

praca praca... ...praca, a raczej jej brak. wie ktoś coś może w tej sprawie??
sushi_girl
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry