Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Salon Apacja w Sopocie MASAKRA! o tym salonie brak mi słów, jeden wielki bałagan w organizacji pracy, brak...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2011

ogłoszenie z PUP ...i język "wiednamski" zna ktoś język "wiednamski" ? Ogłoszenie...
~poliglota
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2011

Uwaga Raszczyk !!!! wątek zamknięty !!!! Pensja składa się z najniższej krajowej, która wpływa na konto!!!! Na...
~lenka
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2011

AS-Konsultacje http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/praca-zdalna-umowa-o-dzielo-o...
~Copywriter
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2011

Ostrzegam! Sopot, Rzemieślnicza Chciałam opisać bardzo niemiłą przygodę. Być może to moja wina, że nie...
~Kasieńka
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2011

Daily Bistro, ul. Legionów 107A/1U, 81-472 Gdynia Czy ktoś z was albo może ze znajomych pracuje tam albo pracował....???
~miki
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 lipca 2011

Windykacja Szukam dyskretnej osoby lub firmy zajmującej się odzyskiwaniem należności...
~Zofia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2011

Przeprowadzka i nowa praca w Budownictwie Witam! Na początku września przeprowadzam się do Gdańska a co za tym idzie...
~Kamil
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2011

Masażystka! Czy ktoś wie coś na temat tej pracy? jak w temacie....zastanawiam się, lecz nie wiem, czy to nie zakamuflowana...
~Ola
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2011

gusto italiano? Mam do was pytanie, czy ktor tam pracował? wydaje mi sie ze nie jest tam za...
~gosiak90
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2011

Job House Czy ktoś wie coś na temat tej firmy? W tym samym dniu pojawiła się dwa razy...
~Bartek
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2011

DIMAKT SP Z.O.O Czy ktos zna te firme
~miki
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2011

pielęgniarka witam moje pytanie kieruję w szczególności do kobiet pracujących w szpitalach...
~dd
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2011

zmiany co się zmieniło, byłam wczoraj, obsługa 1 pani na kasie, młoda bo młoda ale...
~K1
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2011

pizzeria amoruccia na zaspie ktos cos wie na temat tej pizzerii? chodzi mi o prace dostawcy pizzy. jak...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2011

Informatyk oferta pracy – umowa zlecenie Gdańsk, Gdynia, Wejherowo Firma informatyczna działająca w dużym koncernie z udziałem skarbu państwa...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2011

Praca Basen START Witam !! Czy ktoś tam pracował i może mi napisać jakieś opinie na temat tego...
~NN
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2011

Pilnie zatrudnimy tancerki - hostessy 18-27 lat. Czemu pracodawca (MACIEK) nie podał w ogłoszeniu swojego numeru telefonu ??...
~J.R.R Tolkien
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2011

Telemarketing NET P.C. Co myślicie o pracy w telemarketingu? Może ma ktoś jakieś informacje na temat...
~Olcia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2011

~gosc
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry