Widok

Praca dla Biotechnologów, Chemików i osób po kierunkach pokrewnych w sprzedaży - 3000 zł brutto

Nieszczery pracodawca obiecujący złote góry. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w grudniu 2016.Obiecywano mi zatrudnienie - po dniu próbnym (praca rzekomo od stycznia), gdzie miałam sprawdzić jak wszystko funkcjonuje. Musiałam przypominać się telefonicznie i pytać o ten dzień próbny, ponieważ prezes firmy tłumaczył się, że "zapomniał" zadzwonić. Po uzgodnieniu terminu spędziłam w biurze ok 6 h obdzwaniając bazę klientów, ponownie obiecywano 100% kontakt. Musiałam przypomnieć się po tygodniu ponownie, prezes firmy znów zapewniał, że odezwie się około 2-3 stycznia br ponieważ nie miał czasu odsłuchać rozmów handlowych. Zero kontaktu, brak poszanowania dla mojego straconego czasu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapomniałam dodać, że firma to BIO4U/Googlab i dodaje co chwilę nowe ogłoszenie szukając "jeleni"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a co mialas sprzedawac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

firma nastawiona jest na sprzedaż głównie plastików i drobnych narzędzi/sprzętu laboratoryjnego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Ile za sprzątanie? (55 odpowiedzi)

Wiem, że taki watek się pojawiał kilka razy, ale dość dawno. Chciałbym wiedzieć, ile zapłacić za...

dotacje z PUP - nie jest tak kolorowo jak mówią (44 odpowiedzi)

Otóż chodzi o Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, a dokładniej o jednorazowe bezzwrotne dotacje na...

gdzie ta praca (9 odpowiedzi)

Jakaś masakra z ta praca szukam juz od miesiaca intensywnie pracy rozsyłam cv.sledze portale zero...

do góry