Widok

Praca dyplomowa

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Drogie Panie
Bardzo proszę o poświęcenie kilku minut i wypełnienie calkowicie anonimowej ankiety, która pomoże mi dokonczeniu mojej pracy licencjackiej
Z góry dziękuję
https://www.survio.com/survey/d/I9N6H6W2K2Y9N2A9F
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Trochę dziwna ta ankieta, niektóre pytania źle skonstruowane.
Np. O ciążę - trzeba wybrać czy było się w ciąży donoszonej lub czy się poroniło. A jak urodziłam dzieci i jakąś ciążę poroniłam to co wybrać? Bo można tylko jedną opcję. Błąd - powinna być możliwość wyboru dwóch odpowiedzi.
Np. Pytanie ile czasu starałaś sie o ciążę i pierwsza możliwość do wyboru 3-6 m-cy. A jak staraliśmy się tylko miesiąc, bo od razu się udało to nie łapię się na żadną wskazaną grupę.
Potem jest jeszcze pytanie z czego wynika bezpłodność, w sensie ogólnie czy moja? Jak moja to chyba nie dobre pytanie, bo jak zachodzę w ciążę od razu w pierwszym cyklu to o problemie tego typu nie ma chyba mowy co?

Zaraz powiecie, że się czepiam, ale to są drobne błędy, które jednak zmieniają ogólne wyniki, które wyjdą z tej ankiety.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Większość ankiet, które kiedyś chciałam wypełnić były źle skonstruowane dlatego nigdy ich nie kończyłam. Zastanawiam się tylko jak promotor mógł zaakceptować taką ankietę. Mimo, że chodziłam na prywatną uczelnie, która przez niektórych uznawana jest za fabrykę bezrobotnych, takie coś by nie przeszło. Druga sprawa- Miśka, skoro piszesz, że nie miałaś problemów z płodnością to po co w ogóle zaczynałaś ankietę jeśli jej tytuł to "Żywienie kobiet z zaburzeniami płodności."?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ale ja przerabiałam trzy ciążę. Ankieta też tego nie precyzuje której by to miało dotyczyć? To kolejny błąd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie ankieta a raczej temat (zaburzenia płodności) nie dotyczy więc nie wypełniłam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może by tak link studentka aktywowała?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Lekarz pediatra - szukam (10 odpowiedzi)

Witam, do jakiego pediatry z rocznym dzieckiem się zapisać? Możecie kogoś polecić?

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

gdzie na wakacje samotna matka + dziecko (219 odpowiedzi)

Witam, zazwyczaj oferty dotyczą rodziny minimum 2+1, wtedy dziecko do 3 lat jest gratis. Jeśli...

do góry