Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
:) wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem.Bardzo smaczne i urozmaicone posiłki. Jest to...
~Iwona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

Najlepsi! :) wątek zamknięty Zdecydowanie polecam! Najlepsza firma cateringowa z jakiej korzystałam (a...
~Angelika
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lipca 2017

Catering godny polecenia wątek zamknięty Korzystałam z usług firmy Pracownia Smaku, zamawiając catering dla firmy na...
~Morex sp.zo.o
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 lipca 2017

Opinia wątek zamknięty Wspaniała profesjonalna obsluga, roznorodne i niebanalne menu estetyka...
~Kinga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 czerwca 2017

Super wątek zamknięty Polecam serdecznie, w 3 miesiące -7kg bez większego problemu.
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 czerwca 2017

Mistrzostwo wątek zamknięty Polecam Pracownia Smaku jako catering dietetyczny. Jestem na diecie medycznej...
~Marcin
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 maja 2017

Catering personalny wątek zamknięty Panowie dostawcy bardzo mili. Jedzenie świeże , różnorodne i zawsze na czas....
~Dorota
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 maja 2017

Rewelacja wątek zamknięty Korzystamy wspólnie z mężem i jesteśmy bardzo zadowoleni. To dla nas ratunek,...
~Malwina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 marca 2017

Polecam catering wątek zamknięty Jedzenie różnorodne, dostosowane do potrzeb klienta. Wszystkie posiłki...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 marca 2017

Catering godny polecenia wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy chcą zjeść zdrowo i nie za drogo.
~Dawid
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

super wątek zamknięty Smacznie urozmaicenie i zawsze w terminie, świeże produkty i fajne pomysły na...
~Maria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

Świetny catering, pyszne jedzenie i są efekty! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona - w dwa tygodnie zgubiłam 2,5kg na diecie 1500kcal....
~M.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 stycznia 2017

POLECAM !!! wątek zamknięty Polecam wszystkim którzy chcą zacząć zdrowo się odżywiać, lub po prostu nie...
~Justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 grudnia 2016

Przede wszystkim - świetny kontakt! :) wątek zamknięty Najbardziej w Pracowni podoba mi się elastyczność. Porozumiewam się z Panią...
~futrzakowo.wordpress.com
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 listopada 2016

Rewelacja! wątek zamknięty Chciałam uniknąć uczucia wzdęcia i się udało! Bałam się, że nie dostanę nic...
~Agata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 października 2016

Polecam Pracownię smaku jako catering dietetyczny wątek zamknięty Witam, Polecam Pracownię smaku jako catering dietetyczny, świetny wybór....
~Dawid
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 października 2016

Catering dietetyczny wątek zamknięty Super jedzenie bardzo polecam1
~Beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 października 2016

Zadowolona klientka wątek zamknięty Zadowolona klientka Smaczne posiłki, urozmaicone jedzenie, a co dla mnie...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 października 2016

Świetne! wątek zamknięty Jedzenie nie tylko wygląda apetycznie ale i jest bardzo smaczne! Dieta była...
~Roksi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 października 2016

Najlepszy catering dietetyczny z jakim miałem do tej pory do czynienia! wątek zamknięty Pracownia smaku to jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy catering...
~Jakub
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 września 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry