Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda - opinia wątek zamknięty Bardzo sprawne i rzetelne podejście. Firma dba o klienta do tego stopnia, że...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 maja 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Korzystalismy z cateringu na komunie córki wszystko bardzo pyszne , ładnie...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 maja 2021

Paulina - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam Pracownię Smaku. Jedzonko smaczne i domowe. Zamówiłam catering...
~Paulina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 maja 2021

Ania - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam wszystkim. Naprawdę smaczne jedzenie, super ogranizacja,...
~Ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 maja 2021

Katarzyna. J - opinia wątek zamknięty Zamówiliśmy catering na komunie. Jedzenie świeże, pyszne i bardzo ładnie...
~Katarzyna. J
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 maja 2021

Magdalena - opinia wątek zamknięty Zamawiałam catering na komunię, wszystko bardzo smaczne i świeże, porcje duże...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 maja 2021

Paweł - opinia wątek zamknięty Nie mam się do czego przyczepić, czy to w sprawie kateringu na obiad, czy w...
~Paweł
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 kwietnia 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Na pewno będziemy korzystać nie raz z tego cateringu ;) Super jedzenie oraz...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 kwietnia 2021

DK - opinia wątek zamknięty Wybrałam Pracownie Smaku szukając lokalnego cateringu i kierując się dobrymi...
~DK
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2021

Mateusz - opinia wątek zamknięty Catering był wyśmienity, przyjechał na czas. Komunika na najwyższym poziomie....
~Mateusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 kwietnia 2021

Zadowolony Klient ;) - opinia wątek zamknięty Pyszne jedzenie, super obsługa!! Polecam!!
~Zadowolony Klient ;)
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 kwietnia 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Miałam przyjemność wygrać na FB Pracowni Smaku konkurs w którym nagrodą było...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 marca 2021

Zuzanna - opinia wątek zamknięty Kontakt bardzo szybki i konkretny. Zamówiliśmy obiad dla 13 osób, bez...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 marca 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Zamówiłam catering bo zaprosiłam przyjaciół i nie chciałam spędzić 3 dni w...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 marca 2021

Ewa Witek - opinia wątek zamknięty Polecam catering Pracownia Smaku,prowadzą go osoby które znam i mogę śmiało...
~Ewa Witek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 marca 2021

Iwona - opinia wątek zamknięty Jedzenie pyszne, mimo późnego zamówienia cateringu okazjonalnego realizacja...
~Iwona
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 marca 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Catering czy to dietetyczny, czy okazjonalny zawsze świeży, smaczny i pięknie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 marca 2021

Dagmara - opinia wątek zamknięty Kolejny raz korzystałam z Państwa usług i jak zawsze wszystko na...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 lutego 2021

Basia - opinia wątek zamknięty Bardzo duże porcje, wszystko swieże. Zarówno przy zamówieniu jak i...
~Basia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 lutego 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Na stronie internetowej cateringu jasno przedstawione menu, ktore jest bardzo...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 lutego 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry