Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Domnika i Tomasz - opinia wątek zamknięty Polecam w 100 % Catering okazjonalny bardzo smaczny , Indyk faszerowany...
~Domnika i Tomasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 lutego 2021

Magdalena - opinia wątek zamknięty Bardzo smaczne i estetycznie podane finger food. Do tego zróżnicowane menu i...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 lutego 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Zamawiałam catering walentynkowy. Jedzenie pyszne, porcja bardzo duża,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 lutego 2021

Dorota - opinia wątek zamknięty Bardzo sprawnie, jedzenie było pyszne, a obsługa przesympatyczna.
~Dorota
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 lutego 2021

STK - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie Polecam, taki catering przenosi uroczystości na zupełnie nowy...
~STK
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 lutego 2021

Barbara Winkowska - opinia wątek zamknięty Tym razem nie miałam okazji spróbować produktów ponieważ zostały zamówione...
~Barbara Winkowska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 lutego 2021

Patrycja i Marcin - opinia wątek zamknięty Zamówiliśmy zestaw walentynkowy i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem podania...
~Patrycja i Marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 lutego 2021

Justyna Barbarska - opinia wątek zamknięty Z serca polecam. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Duży wybór w menu,...
~Justyna Barbarska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 lutego 2021

Maja - opinia wątek zamknięty Pysznie, smacznie i zdrowo. Gorąco polecam !
~Maja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lutego 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Jedzenie jest przedewszystkim świeże i bardzo smaczne. Serdecznie polecam
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 lutego 2021

Maria - opinia wątek zamknięty zamówienie "w ostatniej chwili" okazało się realne ! szybki przyjemny kontakt...
~Maria
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 lutego 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty Całość zamówienia i dostawy przebiegła bez problemu. Jedzenie przygotowane od...
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lutego 2021

Tomasz - opinia wątek zamknięty Korzystam z oferty Pracowni już od ponad 6 miesięcy. Jedzonko zawsze pyszne i...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 stycznia 2021

Aga - opinia wątek zamknięty Zamawiałam catergin na uroczystość rodzinną i szczerze polecam :) Kontakt w...
~Aga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 stycznia 2021

Emilia Wajs - opinia wątek zamknięty 5 gwiazdek to za mało :) Od samego początku Pracownia Smaku zrobiła na nas...
~Emilia Wajs
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 stycznia 2021

Marta G. - opinia wątek zamknięty Jedzenie przepyszne! Porcje duże, wszystko świeże i w jak najlepszym...
~Marta G.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 stycznia 2021

Karolina - opinia wątek zamknięty Bardzo przejrzyste menu na stronie, miła obsługa na plus kontakt bardzo...
~Karolina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 stycznia 2021

Ola - opinia wątek zamknięty Bardzo owocna współpraca, jedzenie smaczne, zawsze ciepłe, super kontakt z...
~Ola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 stycznia 2021

Maciek - opinia wątek zamknięty Po raz kolejny zrealizowałem świąteczne zamówienie w tym punkcie. Jedzenie...
~Maciek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 stycznia 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Catering świąteczny Jestem wdzięczna Pani Alicji, że udało się zrealizować...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 grudnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry