Widok

Pracuj zdalnie, online. Osoby pozytywne i chętne do działania!

Witam serdecznie, poszukuję pozytywnych i chętnych do działania osób do współpracy ze mną :)
Nie wymagam doświadczenia ani specjalnych umiejętności. Wystarczy jedynie dostęp do komputera, internetu oraz ukończone 18 lat.

Nazywam się Renata i od ponad roku zajmuję się marketingiem internetowym. Nauczam i szkolę ludzi w zarabianiu online.

Pewnie się zastanawiasz dlaczego mam Ciebie nauczać za darmo?
Powód jest prosty - Daje mi to dużą satysfakcję, w szczególności jak są to osoby poniekąd nastawione sceptycznie do takowego zarabiania. Wtedy rozwiewam ich błędne przekonania na ten temat :)
Drugim powodem jest to, że jeżeli skutecznie nauczę Cię zarabiać i przeprowadzę przez wszystkie etapy to dostaję prowizję od firmy.

W związku z czym myślę, że jest to wszystko na dobrych warunkach i co najważniejsze uczciwych.

Na sam początek jest to zarobek około 1000 zł poświęcając przy tym około 30 minut dziennie. Jeżeli praca Ci się spodoba pokażę Ci jak zarabiać dużo wyższe kwoty w przedziale 2000 - 5000 tys.

Jeżeli jesteś zainteresowana, skontaktuj się ze mną :)
renata353@onet.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nip firmy poprosze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe czy różni się ten post od innych podobnych? Niczym. chodzi o to aby znaleźć bandę frajerów którzy będą na ciebie robić tak jak ty robisz na tych wyżej. Zwykła piramida. Był Janusz teraz jest Grażyna biznesu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

30 min za 1000, to za 8 h 16 tyś i nie ma chętnych:D bogaty kraj biednych ludzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

gdzie ta praca (9 odpowiedzi)

Jakaś masakra z ta praca szukam juz od miesiaca intensywnie pracy rozsyłam cv.sledze portale zero...

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

do góry