Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna

Weterynarze

Gdańsk, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 18

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Technik - opinia wątek zamknięty Jeżeli szukacie Państwo okulisty to polecam z całego serca :) Interna również...
~Technik
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 kwietnia 2021

Porazka wątek zamknięty Nie dosc ze zaplacilam 65zl za sama wizyte i nieudolne zajrzenie psu w zeby,...
~Wlascicielka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2019

Wszystko suppppeeerrrrr dziękujemy :) wątek zamknięty Dziękujemy, że nasz bokserek widzi :) Gdyby nie dr Pikiel, byłby już dawno...
~_M
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 października 2015

Zuzanna - opinia wątek zamknięty Mój kot od lat bezskutecznie miał leczone oczy. Po poszukiwaniach w...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 maja 2014

zdecydowanie nie polecam wątek zamknięty W lecznicy dr Pikiela odbyła się sterylizacja mojej kotki. Byłam pewna, że...
~magdalena
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 listopada 2013

Uwaga !!! wątek zamknięty Jeśli chcesz stracić swojego pupila to dr Pikiel i jego drużyna chętnie ci...
~Jadwiga
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2014

Dobry weterynarz wątek zamknięty Witamy serdecznie! Posiadamy dwa psy - suczkę (15 lat) oraz psa (8 lat),...
~Liliana K.
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 stycznia 2014

Nie polecam i przestrzegam. wątek zamknięty Skończyło się na 3 wizytach każda po około 200zł i pogorszeniem stanu...
~mag
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 listopada 2013

Polecam, bardzo dobry specjalista wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy mają problemy z oczami swoich pupili. Doktor...
~Joanna
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 grudnia 2012

Zwariowali z tą ceną wątek zamknięty Ostatnio byliśmy obciąć pazurki u pieska(mały maltańczyk). Na początku...
~dominik174
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2011

Jestem klientką od paru dobrych lat wątek zamknięty Jestem klientką od paru dobrych lat a ponieważ zwierzęta mam od zawsze więc...
~renia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2011

Pies wątek zamknięty Witam i polecam tego zakładu weterynarii. Byliśmy z narzeczoną , a tak...
~B . Rosiński
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 października 2010

POLECAM! wątek zamknięty Pan doktor jest świetnym specjalistą i w przypadku mojego kota nie zaczął,...
~Monika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 marca 2010

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Pan doktor zrobił wiele by moja pociecha wyzdrowiała. Dzięki fachowej pomocy...
~Karolina Wierzbicka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 marca 2009

POLECAM WSZYSTKIM!!! wątek zamknięty Polecam! Gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt, bardzo miła i fachowa...
~Janek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 lutego 2009

Mimo wysokich cen polecam wątek zamknięty Po wielu miesiącach leczenia oczu mojego psa w różnych lecznicach trafiłem do...
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 lutego 2009

stanowczo odradzam powierzanie swoich pupili wątek zamknięty długie oczekiwanie na termin wizyty . Zwierzątko badane bardzo pobierznie ....
~paweł
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 listopada 2008

"Fachowe" leczenie... wątek zamknięty ... nie przyniosło pozytywnych skutków. Stan pacjenta jest krytyczny....
~Hexe
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 października 2008

POLECAM wątek zamknięty Bardzo miła atmosfera, lecz ceny troszke za wysokie w porównaniu z innymi...
~Stokrotka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 czerwca 2008

Buldog francuski wątek zamknięty Polecam uratował oczy mojego pieska.
~Alina
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 czerwca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
27

postów

20

wątków

do góry