Widok

Pralka

Witam, moze glupie pytanie, ale czy wasza pralka jest ciepla? Czy sie nagrzewa? Bo w mojej czuje jakies cieplo jak dotykam szyby ale dopiero przy temt 60 stopni, czy moze mam po prostu zepsuta grzalke?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy 60 stopniach u mnie szyba jest gorąca w dotyku, przy 40 stopniach prawie nie czuję ciepła (bo organizm ludzki ma 36,6 st., więc bardzo podobne i może już nie być wyczuwalne), przy 30 i 20 stopniach szyba jest wręcz chłodnawa. Jeśli okienko jest bardzo ciepłe przy 60 st., to grzałka działa (gdyby nie działała, to nie podgrzewałaby wody, okno byłoby ciągle zimne, lub nie pracowałaby pralka - u mnie się zatrzymywała i nie chciała realizować programu). Prędzej programator, ale nie sadzę, że to on - zwyczajnie do 40 st. C prawie nie czuć ciepła na szybie, przy 60 st. już tak i to raczej mocno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

jakie drzwi ? (27 odpowiedzi)

Drzwi zakupione za około 500zł w markecie mimo, że mają nazwę wzmacniane to całkowicie nie...

rachunki za prad z Energii - licznik "inteligentny" (10 odpowiedzi)

Witam. Mam taki problem : od poczatku tego roku to juz drugi rachunek za energie elektryczna,...

Sposoby ogrzewania domu (50 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was stosuje do ogrzewania pompę ciepła?? Zastanawiam się jak to wygląda w...

do góry