Widok

Pranie pokrycia wózka. Pomóżcie.

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Hej czy któraś z was prała może poszycie wózka mutsy najlepiej transportera? Macie jakieś wskazówki. Kupiłam używany i ma dziwny zapach, nie wiem czy można to pokrycie poprostu wrzucić do pralki i wyprać w niskiej temperaturze. A może bez wirowania? Pomóżcie, nie wiem jak sie do tego zabrać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja zawsze piorę bez wirowania, co prawda transportera akurat nie mam. Zaczęłam od ręcznego prania a teraz piorę w pralce w 40 st. bez wirowania.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A powiedz mi moja droga, jak długo potem ci to wszytko schnie? Mam małe mieszkanko i boje się że zawale je sobie suszarką na tydzień.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja akurat mam suszarkę nad wanną:) Ale te materiały schną dość szybko spróbuj aby materiał obciekł z wody a potem to już szybko wyschnie. Możesz też położyć na kaloryfer ale musi być średnio rozgrzany powiedzmy na 2, bo jeśli będzie za gorący może się zniszczyć, powstaną żółte plamy ;(
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Można prać w 40stopniach z wirowaniem prałam tak i mutsy i implasta,potem na koloryfer na noc i do rana suchutkie i pachnące,tylko uważaj na rzepy przed praniem pospinaj wszystko razem żeby się nie "pomechaciło",powodzenia:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja swoje pokrycia prałam zawsze w niskiej temperaturze, z normalnym wirowaniem - nic się z nimi nie działo. Przez noc spokojnie wyschną np. na kaloryferze. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kurcze myślałam że da się zdjąć poszycie daszka gondoli a tu d*pa... Eh czli czeka mnie czyszczenie gąbką i czystą wodą... A może pralnie chemiczne czyszczą takei rzeczy? Wiecei coś o tym? Ten daszek tak naprawde jest najbrudniejszy....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej podejdź do najbliższej pralni i zapytaj. Wydaje mi się, że powinni Ci to wyczyścić, ale nie wiem, czy nie bałabym się, że mi coś schrzanią podczas czyszczenia. ;) Może jednak lepiej i szybciej pójdzie Ci tą gąbką?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzwonilam do paru pralni i wszytkie mówiły że oni tylko w automatach piorą więc nie ma szans... Spróbowałam już gąbką z wodą i plynem do prania da dzieci ale efekt jest mizerny... :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może spróbuj cały element zamoczyć wiem, że to dość trudne ale może to jedyne rozwiązanie. Albo firmy co piorą dywany Karcherami dadzą radę:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proponuje Ci wymyć tą budkę mydełkim dr beckers z rossmana, i zamoczyć w proszku na noc, rano powinna być czysta
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kiedyś prałam budkę właśnie od gondoli i też nie dało rady zdjąć materiału,nalej gorącej wody do wanny wsyp dużo proszku i weż czystą gąbeczkę,zanuż całą budkę z drutami nic jej nie będzie,wypierz w tej wannie i szoruj/spieraj gąbką możesz jeszcze ewentualnie bardziej brudne miejsca potraktowac dodatkowo mydełkiem,potem wypłucz pod prysznicem,wyciśnij na ile się da i powieś na lince koniecznie nad wanna czy miską bo będzie mocno kapać,jak wyschnie będzie super czysta:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha pralnie nie wezmą ja też się pytałam osobiście w batorym kiedyś jak była prlania nie wiem czy jeszcze jest i powiedziała babka,ze z drutami odpada bo do bębna wkładają i nie wejdzie i nie da rady.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez nie mogę z mojeo wózka zdjąc samego pokrowca, zdejmuje sie go razem z takimi dechami do pleców i siedzenia, a budke z pałąkami wewnatrz, nawet obszycia pałąka nie można zdjąć - niestety jest to bardzo niekomfortowe...

A ze wózek jest jasno niebieski to nie musze pisac jak wyglada....

Ja właśnie szoruje go gabka lub szczoteczką (woda z proszkiem) i naszczeście wszystkie zabrudzenia schodziły, mam przy tym zachlapana całą chate... ale schnie szybko! :) Rozkładam na suszarce, albo wyrzucam do suszarni :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Transporter ma dyktę na dnie gondoli więc zanurzenie odpada, pomijając fakt że mam w domu tylko prysznic :/ Kurcze że ja nei zwróciłam uwagi na to to bym się bardziej targowała przy zakupie. A w tamtym świetle nie było tego widać. Boję się namaczać tego w czymś ostrzejszym bo nie ma nawet jak spłukać. No nic, bede czyścić gąbką i suszyć do momentu aż zejdzie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kobyłko całej gondolki nigdy nie wypierzesz ja miałam urbana ridera i tez całej nie prałam,możesz jedynie wypiąć budkę samą i tak jak wyzej napisałam wsadzić do wanny,a reszta gondoli gabką:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Eh jakie życie bło by łatwiejsze gdyby tak poprostu dało się ściągnąć ten daszek, a tak spróbuję doszorować to jakoś....Taka fuj żółta plama. Jestem zła na siebie ze tego nie zauważyłam i że sprzedawcy mi o tym nie powiedzieli a w sztucznym świete nie było tego...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A spróbuj jakimś delikatnym wybielaczem, np Vanisch
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odplamiaczem miało być:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyściłem wózek cybex w Warszawie w firmie Clean Life. Bardzo polecam! https://cleanlife.pl/sprzatanie/pranie-wozkow-dzieciecych.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Do pralni parowej można cały wózek zanieść. Wyczyszczą para.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja pytałam materiał z gondoli, spacerówki i nosidełka w 40 i 50 stopniach i wszystko było ok, materiał się nie zniszczył i dobrze się upral. Cześć rzeczy pytałam także w 60 stopniach i wszystko było ok, zwłaszcza że pralam elementy szaro-biale. Kolor nie zmienił się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jeśli są elementy z eko skóry to w jakiej temperaturze wyprać ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Ile kosztuje gazowe ogrzewanie? (47 odpowiedzi)

Eksploatacja miesięczna, przy 70m?:). Z góry dziękuję :)

przychodnia Hipokrates na Niedźwiedniku - czy ktoś może polecić pediatrę? (19 odpowiedzi)

Dziewczyny, Może wśród forumek jest któraś z Niedźwiednika i okolic i mogłaby nam polecić...

czy ktos z was probowal wyprac abawke szczeniaczka FP (39 odpowiedzi)

chodzi mi o ta zabawke...

do góry