Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
adam duszak - opinia Pani Agnieszka wysocka -- wspaniała , miła, serdeczna.. a przede...
~adam duszak
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 grudnia 2022

Kaya - opinia Niedawno korzystałam z usług biura ponieważ chciałam wynająć mieszkanie. Pani...
~Kaya
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 listopada 2022

Justyna - opinia Pani Kamila Walania to bardzo kompetentna i pomocna osoba. Profesjonalnie...
~Justyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 listopada 2022

mj - opinia Chciałam podziękować Pani Kamili za pomoc w poszukiwaniu odpowiedniego...
~mj
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 listopada 2022

Maja - opinia Pani Kamila to profesjonalistka. Dziękuję za pomoc, opiekę i doprowadzenie...
~Maja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 listopada 2022

Andy - opinia We were trying to arrange an apartment from abroad, before moving to Poland...
~Andy
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 listopada 2022

Zbigniew - opinia Współpracuję z Premium Apartments od kilku lat. Wysoko oceniam profesjonalizm...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 listopada 2022

Michael - opinia Pani Dorota to osoba dbająca o najdrobniejsze szczegóły transakcji i...
~Michael
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 listopada 2022

Kasia - opinia Chciałabym podziękować Pani Dorocie w znalezieniu idealnego mieszkania....
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 listopada 2022

Karol - opinia Jestem bardzo zadowolony z pomocy przy kupnie mieszkania jaką zapewniła mi...
~Karol
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 listopada 2022

DD - opinia Korzystałem z pomocy agencji przy poszukiwaniu mieszkania na wynajem. Obsługa...
~DD
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 listopada 2022

Nick - opinia Agent Krzysztofa Piech-Heidenreich helped us to find the best option in...
~Nick
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 listopada 2022

Aleksandra - opinia Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z agencją nieruchomości .Pani Krzysia...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 listopada 2022

Rafał - opinia Współpraca z biurem, a w szczególności z Panią Kamilą przebiegała wzorowo....
~Rafał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 listopada 2022

Marianna - opinia Polecam! Pełna profeska :-) Pan Paweł świetny! Dziękuje :-)
~Marianna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 listopada 2022

Anna - opinia Pełen profesjonalizm polecam , wysoka kultura obsługi , mogę powiedzieć że...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 listopada 2022

Ewa R - opinia Z uslug biura korzystam juz kolejny raz na terenie Trojmiasta i Warszawy....
~Ewa R
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 października 2022

Mikalai Bohaslauski - opinia Musiałem pilnie znaleźć mieszkanie. Zwróciliśmy się do Moniki Kachmarskiej....
~Mikalai Bohaslauski
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 października 2022

Bożena - opinia Pełen profesjonalizm, kilkukrotnie korzystaliśmy z usług biura, moja ocena...
~Bożena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 października 2022

Bart - opinia Współpracuje z tą Agencją od paru lat i nigdy mnie nie zawiodła! Na początku...
~Bart
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 października 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry