Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Grzegorz Sieczek - opinia Miałem okazję poznać Alinę Sosnowską kilka lat temu przy okazji szkoleń...
~Grzegorz Sieczek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 października 2022

Artur - opinia Kolejny raz skorzystałem z pomocy firmy Premium Apartments przy udziale Pani...
~Artur
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 października 2022

Aleksander - opinia Współpraca z Panią Krzysztofą jest bezbłędna, bardzo polecam
~Aleksander
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 września 2022

Michał - opinia Pani od marketingu najlepsza. A biuro nieruchomości faktycznie premium....
~Michał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 września 2022

Anna - opinia Wspaniała obsługa - Pani Krzysia rewelacyjna osoba - takich na tym świecie...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 września 2022

Natalia - opinia Wielkie podziękowania dla Agnieszki!!! Szybko i profesjonalnie uwzględniła...
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 lipca 2022

Katarzyna - opinia To już kolejny raz jak korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona z...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 maja 2022

Beata - opinia Jestem bardzo zadowolona z obsługi przez Pana Pawła Czerniawskiego. W bardzo...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 maja 2022

tadeusz - opinia wątek zamknięty dziekuję w szczególności Pani Krzysztofie za miłą , sprawną i przede...
~tadeusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 kwietnia 2022

Justyna - opinia wątek zamknięty Jestem bardzi zadowolona ze współpracy z p. Krzysztofa. Pełen...
~Justyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 kwietnia 2022

JK - opinia wątek zamknięty Są szybcy i skuteczni. Raz miałem sytuację, gdzie mieszkanie zostało już...
~JK
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 marca 2022

Dominik Rachoń - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm! Współpracuję już od ponad 4 lat
~Dominik Rachoń
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 grudnia 2021

milka - opinia wątek zamknięty Skuteczni , absolutnie spełniają oczekiwania klientów .
~milka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 listopada 2021

M. - opinia wątek zamknięty Fachowa pomoc, pełen profesjonalizm! Polecam!
~M.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 listopada 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Profesjonalna i rzetelna firma. Miła i odpowiedzalna i doradzcza obsługa...
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 listopada 2021

Witold - opinia wątek zamknięty Dzięki Premium znaleźliśmy swoje miejsce na ziemi po przeprowadzce do...
~Witold
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 listopada 2021

E. - opinia wątek zamknięty Zgłosiłam się do biura szukając mieszkania na wynajem. Panie szybko znalazły...
~E.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 listopada 2021

Ania&Adam - opinia wątek zamknięty Bardzo miła i fachowa obsługa oraz dobry kontakt i indywidualne podejście do...
~Ania&Adam
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 listopada 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Współpraca z Premium Apartament to przyjemnosc! Cała transakcja została...
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 listopada 2021

Danuta - opinia wątek zamknięty Polecam biuro, sprawna i profesjonalna obsługa.
~Danuta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 listopada 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry