Widok

Prezent urodziny kolega

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Córka idzie na urodziny do kolegi z klasy. Koczy 8 lat. Co można kupić ? Nie mam żadnego pomysłu. I żeby nie było drogie :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak kolega to może jakiś model samochodu? Taki w skali 1:24, nie powinny być specjalnie drogie ;) Do tego czekolada, albo co innego słodkiego ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Książka? Planszówka? Puzzle?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W Biedronce może jeszcze są tablice magnetyczne+magnesy+pisak do pisania po tejże tablicy. Moje chłopaki bardzo się ucieszyli.
Nieoczywiste, a cieszy. Kosztuje ok. 22 zł.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mój sposób to karta podarunkowa za 50zl do empiku. Ostatnio tak załatwiam wszystkie uro na które idzie moja córka ;) i coś słodkiego dorzucam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki za pomysły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ja mysle-ze karta to raczej slaby pomysl..dzieci jednak ciesza sie z czegos 'namacalnego', moze np planetarium: https://www.empik.com/clementoni-planetarium-zestaw-clementoni,p1100146487,zabawki-p czy cos innego z serii naukowiec, na pewno jakies zestawy konstrukcyjne (np laboratorium mechaniki-czy cos podobnego), cala seria mały konstruktor z alexandra, z empiku czy smyka mozna zamowic z darmowa dostawa do sklepu, słodycze to tez niekoniecznie-teraz wszedzie 'przesyt', itez rozne 'glutki' i slime
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Karta podarunkowa to bardzo dobry pomysł. Korzystam z https://giftmall.pl/on/prezenty-na-urodziny już od kilku lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Kartony do przeprowadzki ! PILNE!!! (110 odpowiedzi)

Dziewczyny pomóżcie...w piątek czeka mnie przeprowadzka, a jeszcze nie mam kartonów. Potrzebuje...

kosmetyki dla noworodka (23 odpowiedzi)

W sklepach jest takie zatrzęsienie kosmetyków, że zupełnie nie wiem, co wybrać. Jakie kosmetyki...

psycholog dziecięcy kogo polecacie (20 odpowiedzi)

Witam. Mój synek jest bardzo nieśmiały, trudno mu nawiązać kontakt z dziećmi i bardzo przeżywa...

do góry