Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wioleta M. - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa, ofera wielu banków i duża pomoc w kompletowaniu...
~Wioleta M.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 czerwca 2021

Jacek - opinia wątek zamknięty Profesjonalna, rzetelna pomoc w uzyskaniu kredytu, polecam;)
~Jacek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 czerwca 2021

Asia i Tomek - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam Pana Łukasza, ja nie wiem jak on to robi ale robi to...
~Asia i Tomek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 czerwca 2021

Ada S. - opinia wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni. Jeśli jeszcze kiedyś będziemy chcieli wziąć...
~Ada S.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 czerwca 2021

Magda - opinia wątek zamknięty To miejsce poleciła mi koleżanka z mężem, ktorzy korzystali wcześniej z usług...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 czerwca 2021

Buccino Marco - opinia wątek zamknięty Outstanding service. We have used already twice any time the same very...
~Buccino Marco
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 czerwca 2021

Kajetan J. - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry kontakt, wszystko dokładnie wytłumaczone. Polecam.
~Kajetan J.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 czerwca 2021

Krzysiek - opinia wątek zamknięty Moja wiedza na temat finansów jest skąpa. Nie wiedziałem, że w tej materii...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 czerwca 2021

Kasia K. - opinia wątek zamknięty Profesjonalne podejście do klienta, szybkie dzialanie. Każdemu życzę takiego...
~Kasia K.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 czerwca 2021

Ania - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Łukaszem. Super podejście do...
~Ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 czerwca 2021

Z. Hrecka - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam, pełen profesjonalizm!
~Z. Hrecka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 czerwca 2021

Renata Krysiak - opinia wątek zamknięty Jeżeli ktoś szuka osoby kompetentnej z umiejętnością zrozumiałego...
~Renata Krysiak
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 czerwca 2021

Adam - opinia wątek zamknięty Moja sytuacja finansowa była dosyć skomplikowana, wydawało mi się, że...
~Adam
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 czerwca 2021

Aleksander Karmelitow - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm na najwyższym poziomie
~Aleksander Karmelitow
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 czerwca 2021

Artur - opinia wątek zamknięty Pan Łukasz to firma sama w sobie !!! Pełen profesjonalizm i wzorowe podejście...
~Artur
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 czerwca 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Doskonali specjaliści w branży. Stałe w kontakcie, informujący stale o...
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 czerwca 2021

Tomasz - opinia wątek zamknięty Polecam Pana Łukasza. Rozmowy przebiegały w miłej atmosferze, kontakt...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 czerwca 2021

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Wszystko bardzo sprawnie i profesjonalnie. Dwa spotkania osobiste - jedno na...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 czerwca 2021

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Jako firma działająca w branży nieruchomości mamy do czynienia z wieloma...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 czerwca 2021

Aga - opinia wątek zamknięty Anna Mielewczyk rzetelność i profesjonalizm. Polecam
~Aga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 czerwca 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry