Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka - opinia wątek zamknięty Polecam panią Annę Mielewczyk. Bardzo profesjonalna i pomocną. Cały proces...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 czerwca 2021

Jakub G. - opinia wątek zamknięty Pani Ania Mielewczyk bardzo nam pomogła. Skutecznie i bardzo profesjonalnie....
~Jakub G.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 czerwca 2021

Tomasz S - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam panią Annę Mielewczyk. Bardzo pomocna i sympatyczna...
~Tomasz S
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 czerwca 2021

Karolina M. - opinia wątek zamknięty Polecam współpracę z Panią Anią Mielewczyk. Bardzo mi pomogła przy...
~Karolina M.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 czerwca 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Pani Ania Mielewczyk jest wspaniałą osobą - miłą, a do tego bardzo...
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 czerwca 2021

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca Panią Olgę. Jest to profesjonalistka w każdym calu. Na...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 czerwca 2021

Łukasz - opinia wątek zamknięty W 100% profesjonalnie. Pan Łukasza na spotkaniu wszystko wytłumaczył w sposób...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 czerwca 2021

Karol - opinia wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna firma. Ekspert kredytowy, z którym miałem...
~Karol
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 maja 2021

grzegorz - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Anną Mielewczyk. Cały proces...
~grzegorz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2021

Gosia - opinia wątek zamknięty Najlepszy, najcierpliwszy i najskrupulatniejszy!
~Gosia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 marca 2021

Szymon M - opinia wątek zamknięty Bardzo kompetentna obsługa i wsparcie przed, w trakcie i po procesie...
~Szymon M
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 marca 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z P. Łukaszem. Cały proces kredytowy...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 marca 2021

Artur - opinia wątek zamknięty Dzięki Pani Ani Mielewczyk proces uzyskania kredytu hipotecznego przebiegł...
~Artur
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 marca 2021

Tomasz - opinia wątek zamknięty Z panią Anną załatwialiśmy nasz pierwszy kredyt hipoteczny, fachowość oraz...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 marca 2021

Kuba - opinia wątek zamknięty Bardzo sympatyczna, kompetentna i zaangażowana w sprawę obsługa. Podczas...
~Kuba
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 marca 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Współpraca z Panią Ania to niesamowite doświadczenie profesjonalizmu,...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 lutego 2021

Mateusz - opinia wątek zamknięty Właśnie został uruchomiony kredyt, wszystko poszło sprawnie na każdym etapie...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 lutego 2021

S - opinia wątek zamknięty Mimo początkowych obaw związanych z korzystaniem z pośrednika, jesteśmy...
~S
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 lutego 2021

Alicja - opinia wątek zamknięty Pan Łukasz fachowo, profesjonalnie i sprawnie poprowadził mnie i mojego męża...
~Alicja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 lutego 2021

S.Wanatowski - opinia wątek zamknięty Polecam! super podejście do klienta, dobry kontakt podczas współpracy i...
~S.Wanatowski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 lutego 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry