Widok

Problem z karmieniem wieczornym

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny może któraś z Was miała podobny problem.
Karmię piersią bąbla 3 miesięcznego. Od dłuższego czasu mam wrażenie że nie najada się piersią. Najgorzej jest z karmieniem przed snem czyli w godzinach wieczornych. Płacze bo głodna (wcina piąstkę i wścieka się bo z piersi mało leci). Waga ostatnio słabiej wyszła więc pediatra zaleciła dawać mm raz dziennie. Problem tylko w tym że jak próbuje dać mm to jest histeria na maksa. Wypluwa mleczko i nie chce złapać butli. Ogólnie nie znosi smoczków.... próbowałam już 5 różnych marek. Dłużej już tak nie mogę... wieczorne karmienie i usypianie trwa ponad 3 godz i wkońcu dzidzia pada ze zmęczenia a butli i tak nie je ... W nocy i rano jest ok problem z nienajadaniem się zaczyna się popołudniu i potem równia pochyła. Jakieś rady? Butle już próbowałam różne. Mleko wybraliśmy Bebilon.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Im więcej będziesz przystawiać do piersi tym więcej będzie mleka. Bardzo ważne są karmienia nocne, mleko wtedy jest bardziej "syte". Dzidzia jest już większa i potrzebuje więcej mleka, piersi nie nadążają z produkcją ale wszystko się unormuje, trzeba tylko kilka dni się przebiedzić i powisieć z maleństwem na piersi. Dużo pić, dobrze się odżywiać może jakąś herbatkę na laktacje spijać - jeśli oczywiście zależy Ci na KP...butelka może( choć nie musi) spowodować, że będziesz jeszcze mniej mieć mleka...ale skoro mała jej nie chce powalczyłabym o kp. Takie kryzysy są naturalne! Cierpliwie przystawiaj co np 2h, w nocy też i na pewno pokanacie ten kryzysik laktacyjny!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam blog o karmieniu piersią, sama dużo z niego czerpałam
https://www.hafija.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

może to chwilowy 'kryzys laktacyjny'? duuuzo pij, tak nawet na siłę i 'na maksa' i oczywiście często przystawiaj do piersi, efekty szybko zobaczysz, a te piąstki i płacz..hmm, to może być też objaw początków ząbkowania, marudzenie wieczorne jest tez zwiazane z ogolnym 'zmęczeniem dziecka' po całym dniu (niedojrzały układ nerwowy) , powodzenia
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

ile miesiecznie wydajecie na zycie? (7 odpowiedzi)

ile na jedzenie, ile na rachunki, ile na kredytu/pozyczki, ile na dziecko itp

czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ?? (28 odpowiedzi)

mam do Was pytanie...czy byście pojechały w 8 m.ciąży na majówkę nad jezioro?

zapach do mieszkania jaki ??co polecacie (40 odpowiedzi)

drogie mamy wy zawsze coś doradzicie chciałabym aby w mieszkaniu pięknie pachniało macie jakieś...

do góry