Widok

Problem z noworodkiem

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Pytanie do mam. Czy wasze dzieci podczas karmienia napinaly się. Mój 3 tygodniowy maluch straszy pręży się podczas jedzenia. Macha nogami i rękami a do tego robi się czerwony. Czy któraś z mam miała podobny przypadek. Jak postępować w takiej sytuacji? Pediatra nie zauważył niczego niepokojącego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz małego nerwuska. Musicie się siebie nauczyć. Daj sobie i dziecku czas. Jeśli przybiera na wadze i pediatra nie widzi nic niepokojącego,to się nie martw. Z każdym dniem będzie lepiej. Powodzenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto skonsultować się w poradni laktacyjnej, może coś podpowiedzą. Bo szkoda by było stracić kp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może alergia? Dzieci tak reagują. Może coś zjadłas i maluszka boli brzuszek.
Z mojego doświadczenia a mam trójkę dzieci 10 4 2 mogę Ci polecić Dr Macieja Zagierskiego. Niestety prywatnie przyjmuje. Pediatra i gastroenterolog dziecięcy. Poczytaj w Googlach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Może to nietolerancja laktozy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak jak pisze koleżanka wyzej. Dzieci przy nietolerancji laktozy tak się zachowują podczas karmienia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem mamą 2ki dzieciaczków (2,5 roku i 11 msc). Oboje karmieni piersią 9 miesięcy, oboje prężyli się przy piersi w pierwszym miesiącu. Ani córka ani syn nie mieli/mają alergii pokarmowych, nietolerancji laktozy itd. Młody układ pokarmowy nadal jest niedojrzały i ciężko trawi czasem nawet mleko mamy a dziecko póki nie dojdzie do wprawy w ssaniu piersi też dodatkowo się denerwuje. Nie zaszkodzi konsultacja w kwestii laktacji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Wakacje z dziećmi (111 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

okulista dziecięcy pilne (20 odpowiedzi)

gdzie mogę udać się z dzieckiem z 8 latkiem do okulisty , potrzebuje bardzo dobrego- młody ma...

jak sobie rdzicie z siwymi włosami? (7 odpowiedzi)

Jestem brunetką i niestety mam już sporo siwych włosów...mam już dosć częstego farbowania.. po 3...

do góry