Widok

Problem z noworodkiem

Pytanie do mam. Czy wasze dzieci podczas karmienia napinaly się. Mój 3 tygodniowy maluch straszy pręży się podczas jedzenia. Macha nogami i rękami a do tego robi się czerwony. Czy któraś z mam miała podobny przypadek. Jak postępować w takiej sytuacji? Pediatra nie zauważył niczego niepokojącego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz małego nerwuska. Musicie się siebie nauczyć. Daj sobie i dziecku czas. Jeśli przybiera na wadze i pediatra nie widzi nic niepokojącego,to się nie martw. Z każdym dniem będzie lepiej. Powodzenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto skonsultować się w poradni laktacyjnej, może coś podpowiedzą. Bo szkoda by było stracić kp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może alergia? Dzieci tak reagują. Może coś zjadłas i maluszka boli brzuszek.
Z mojego doświadczenia a mam trójkę dzieci 10 4 2 mogę Ci polecić Dr Macieja Zagierskiego. Niestety prywatnie przyjmuje. Pediatra i gastroenterolog dziecięcy. Poczytaj w Googlach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Może to nietolerancja laktozy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak jak pisze koleżanka wyzej. Dzieci przy nietolerancji laktozy tak się zachowują podczas karmienia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem mamą 2ki dzieciaczków (2,5 roku i 11 msc). Oboje karmieni piersią 9 miesięcy, oboje prężyli się przy piersi w pierwszym miesiącu. Ani córka ani syn nie mieli/mają alergii pokarmowych, nietolerancji laktozy itd. Młody układ pokarmowy nadal jest niedojrzały i ciężko trawi czasem nawet mleko mamy a dziecko póki nie dojdzie do wprawy w ssaniu piersi też dodatkowo się denerwuje. Nie zaszkodzi konsultacja w kwestii laktacji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

alimenty - zestawienie wydatków na dziecko (30 odpowiedzi)

witam. musze przedstawić w sądzie zestawienie wydatków na dziecko, ale nie bardzo umiem sobie...

ciąża po 38 roku życia, co dalej ?!?! (49 odpowiedzi)

Witam, mam problem, mam 38 lat dwójkę odchowanych dzieci. Okazało się że znow jestem w ciązy....

Neurolog - migrena (26 odpowiedzi)

dziewczyny potrzebuje poleconego, bardzo dobrego neurologa, który pomoże przy bardzo silnych...

do góry