Widok

Problem ze znalezieniem partnera lub partnerki.

Dzisiaj jest mnóstwo samotnych ludzi w młodym wieku,którzy szukają partnerki lub partnera na przyszłe życie . Przeważnie siedzą samotni w domu i czekają na objawienie. Jednak problem polega na tym, że nie mogą się poznać, bo nie mają ku temu okazji. Jak ten problem skutecznie rozwiązać ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znaleźć środowisko osób które mają podobne zainteresowania, hobby oraz podobne poglądy np. polityczne lub religijne itp. no i rozmawiać :-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie siedzieć samotnie w domu xD
A tak całkiem serio... No właśnie nie ma co czekać na objawienie,że nagle do drzwi zapuka miłość ;) trzeba się po prostu otworzyć na ludzi. Wychodzić samemu lub ze znajomymi do baru czy na domówkę, na której będą też osoby,których się nie zna...zagadać do kogoś w przypadkowym miejscu (kiedyś np szukałam koszuli dla taty na prezent i wahałam się z rozmiarami i akurat stał obok koleś,który mniej więcej był postury mojego taty więc nakreslilam sytuację,spytałam czy mógłby przymierzyć i od słowa do słowa zaprosił mnie na kawę :) )
Tylko też nie wolno robić tego na siłę, to znaczy...nie można dopatrywać się w każdej osobie już od razu materiału na partnera bo zwyczajnie źle się zabierzemy za nową znajomość już na starcie.
A jeśli jest się sową domową (i taką też ją czasem bywam) to można sobie założyć tindera albo inną aplikację randkową ;) i przebrnąć przez stertę ludzi, którzy są bardzo meh ale czasem znajdzie się tam żywe złoto ;) ja na tinderze poznałam kilka naprawdę fajnych osób i to nieprawda,że tam są ludzie tylko nastawieni na związki i niezobowiązujące relacje, jest mnóstwo osób zwyczajnie szukających towarzystwa bo np dopiero się przeprowadzili i nikogo nie znają albo dopiero zakończyli związek i chcą zmienić trochę otoczenie :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Zadbanego Pana do towarzystwa (25 odpowiedzi)

Czy są w 3mieście agencje towarzyskie, z ofertą zadbanych Panów w wieku 30-40 lat? Dziewczyny,...

a gdzie jedziecie na wakacje? (32 odpowiedzi)

no cóż ,pogoda za oknem fatalna,marzy nam się południe Europy ,ale powiedzcie gdzie jedziecie na...

pan szuka pana (10 odpowiedzi)

poznam faceta bi dzis

do góry