Widok

Problemy z suchą, swędzącą skórą??!!

Witam.

Od długiego czasu mam problem z suchą , swędzącą skórą. Próbowałam już wielu produktów...i problem wciąż powraca..Obecnie stosuję atoperal żel i emulsję do ciała..Głównie z powodu promocji jaką znalazłam w aptece internetowej dlazdrowia24.pl. Być może ktoś zna jakieś skuteczne sposoby???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta, ja znam - wizyta u dermatologa.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pola, objamwy jakie opisujesz przypominają Atopowe Zapalenie Skóry. Spróbuj wziąść tabletk na alergię i -teraz się nie śmiej- wykomp sie w krochmalu. Przygotuj domowy krochmal i rozcieńcz go w wannie :) Krochmal zatrzymuje wodę, dostałąm takie wskazóki w szpitalu dla córki i pomogło. Oprócz tego zwykła wazelina do ciała, maść witaminowa i parafina. Wszystkie drogie specyfiki właśnie zawierają te składniki. To tak z doświadczenia :) Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skóra sucha występuje u Ciebie na całym ciele czy w konkretnych miejscach?
Może to uczulenie na proszek? Płyn do płukania? Takie uczulenia wychodzą dopiero po jakimś czasie użytkowania danych specyfików.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spróbuj krem: EMOLIUM (w aptece około 20-22 zł)mi bardzo pomógł :)
link:
http://www.domzdrowia.pl/44099,emolium-krem-do-skory-atopowej-75-ml.html
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skorzystaj z cetaphilu :) To świetny sposób na suchą skórę :) Spytaj w aptece o.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wydaje mi sie ze atoperal ktory stosujesz jest najlepszy. U mojego dziecka ktore mialo atopowe zapalenie skory tylko ten krem pomogl ale efekty byly widoczne dopiero po okolo 2tygodniach.
usiadł, i wytrwale czekał...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wyprobuj serie emolientow z apteki Eloderm. U Nas bardzo pomoglo i to u noworodka. Poczytaj tu troche o chorobach skory http://www.eloderm.pl/eloderm-w-chorobach-skory/. Mi polecila Pani w aptece ze wzgledu na sklad i to, ze mozna stosowac od pierwszych dni zycia, a perspektywa sterydów mnie przerazila....Codzienna pielegnacja przyniosla efekty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Emolienty + Dermaveel - to doskonały zestaw do pielęgnacji skóry wrażliwej, atopowej, podrażnionej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wazelina codzien i po klopocie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam wizytę u lekarza w celu ewentualnej eliminacji cukrzycy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nam lekarz polecił Eloderm świetnie się sprawdza bardzo dobrze nawilża i regeneruje ma świetny skład.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam podobny problem moja skóra jest do tego bardzo wrażliwa i świetnie sprawdza mi się seria Elodermu nie używam żadnych innych kosmetyków bo z tej serii jest wszystko - dają efekt długotrwałego nawilżenia i niwelują swędzenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam bardzo sucha i swędzącą skórę, ale mam też zdiagnozowane AZS. Lekarka zaleciła mi stosowanie odpowiednich emolientów, żeby dbać o skórę i odpowiednio ją nawilżać. Do mycia kupiłam pieniący się żel z exomega control. Myję się nim cała. Skóra jest odpowiednio nawilżona i ukojona, zmniejsza tez uczucie swędzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo dobry pomysł z tymi emolientami. polecam Ci też płyn do kojącej kąpieli z tej samej firmy. super ulga nawet przy wielkim swędzeniu i zaostrzeniu azs. daje naprawdę natychmiastową ulgę :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy problemach z bardzo suchą skórą cudownie sprawdza się dexreyl. Mam i używam krem do smarowania i krem oczyszczający do mycia. Ważne jest regularne stosowanie. Krem ma bardzo dobry skład i jest naturalny. Doskonale nawilża i koi suchą podrażnioną skórę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

używam do pielęgnacji skóry dermokosmetyków z exomega control. Do mycia mam olejek, który podczas mycia dba o moją skóre. Szybko nawilża i likwiduje uporczywe swędzenie i podrażnienie skóry. Jest wydajny więc wystarcza na długo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak, dermatolog ;))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zamów sobie http://mesign.pl/najlepszy-produkt-do-skory-suchej-i-wrazliwej/ mi bardzo pomaga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oliwa z oliwek na skórę.
Lub gliceryna lub allantolina maść.
Jest jeszcze linomag maść.
Super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

gdzie rezonans magnetyczny? (73 odpowiedzi)

Dziewczyny czy możecie mi powiezdieć gdzie w Gdansku można zrobić szybko rezonans magnetyczny...

kolezanki z nerwica poszukiwane:) (670 odpowiedzi)

Może znajda się tu jakies kobietki które chorują na nerwice(rozne postacie).Ja niestety choruje...

gdzie usg prywatnie 3w1 brzuch tarczyca i piersi (29 odpowiedzi)

Witam jak w temacie Potrzebuje namiary gdzie zrobie usg prywatnie - cały komplet - chodzi mi o...

do góry