Widok

Problemy z zajsciem w ciaze.

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam. Mam 28 lata. Jak pisze w tytule mam problem z zajsciem w ciaze. Nie wiem dlaczego. Ja wraz z mezem robilismy badania i sa w porzadku. Lekarz stwierdzil ze u mnie i u meza jest wszystko ok. Od 8 miesiecy sie stramy. Moze ze przyczyna jest moja waga 45kg waze. Ale duzo dziewczyn malo wazy a zachodzi w ciaze. Juz trace nadzieje na ro ze bede kiedys mama.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wybierz się do kliniki leczenia niepłodności. W Trójmieście są trzy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyzby to byla nieplodnosc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O niepłodności lub bezpłodności w Polsce mówi się dopiero po 12 miesiącach bezskutecznych starań.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez ważę 45 kg i bylam w ciazy, a co lepsze urodzilam sn dziecko o wadze 3400. Myślę że waga nie ma tu żadnego znaczenia. A do jakiego lekarza chodzisz? Może warto się z kimś innym skontaktować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie masz inne wrażenie, ale 8 miesięcy to strasznie krótko. O pierwsze dziecko staraliśmy się półtora roku. Drugie - pierwszy strzał i ciąża :) często jak bardzo się chce, to głowa trzyma i nic nie wychodzi. Może jakiś wspólny wyjazd, pełen luz i... odstawienie od liczenia? Trzymam mocno kciuki. Wierzę, że będzie dobrze!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

ile miesiecznie wydajecie na zycie? (7 odpowiedzi)

ile na jedzenie, ile na rachunki, ile na kredytu/pozyczki, ile na dziecko itp

Co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci? (36 odpowiedzi)

Ciekawi mnie co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci, mój synuś je tylko to co mu smakuje i co zna,...

Gdzie najlepiej kupić dziecku okulary? (8 odpowiedzi)

Wiem, ze było już trochę wątków na tt., ale za wiele nie wyczytałam...Muszę zrobić okulary dla...

do góry