Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Świetny specjalista, serdecznie polecam! wątek zamknięty Pan Dr Olszański jako jedyny dermatolog do którego chodziłam poradził sobie z...
~Anna P.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 października 2016

POLECAM wątek zamknięty Dermatolog z ogromną wiedzą, na pewno już nie zmienię na innego.
~pacjent
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 grudnia 2014

Dr. Olszański wątek zamknięty Byłam u doktora z problemem natury alergicznej i stwierdzam ,że nic się nie...
~ssssssssss
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2013

andrzej - opinia wątek zamknięty Do dr Olszanskiego trafilem z polecenia. Od kilku lat walcze z mocnym...
~andrzej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lipca 2013

super doktor wątek zamknięty Pana profesora odwiedzam sporadycznie ale zawsze to miłe wspomnienie. Ma...
~a.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 maja 2013

Wspaniały specjalista! wątek zamknięty Witam,jeśli szukacie naprawdę dobrego fachowca z dziedziny dermatologii i...
~Eliza
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 stycznia 2013

Wielkie dzęki wątek zamknięty Bardzo dziękuje Panu proferorowi Olszańskiemu za zajęcie się moja osobą i...
~Mirka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 września 2012

BARDZO DZIĘKUJE wątek zamknięty BARDZO DZIĘKUJE PROFESOROWI OLSZAŃSKIEMU ZA FACHOWAĆ I WSPANIŁĄ OPIEKĘ...
~SYLWIA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 czerwca 2012

Wielkie dzięki wątek zamknięty Dziękuję,dziękuję za leczenie zawsze będę wdzięczna za okazane serce i...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 maja 2012

dziekuje bardzo wątek zamknięty dziękuje bardzo za mila opiekę ,na pewno polecam ten gabinet wszystkim pacjenta
~samir
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 maja 2012

Polecam bardzo wątek zamknięty Polecam bardzo profesora Olszańskiego. Znakomity fachowiec i przede wszystkim...
~daria
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 maja 2012

Oszust i gawędziarz wątek zamknięty Jak dla mnie ten lekarz to zwykły oszust i naciągacz. Przyszłam do niego z...
~gość
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 lutego 2011

Dr Romuald Olszański wątek zamknięty Jestem wdzięczna Dr Olszańskiemu za ludzkie podejście do mojego przypadku...
~Grażyna Krewniak
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 października 2011

super lekarz- jestem już wyleczona wątek zamknięty super lekarz- jestem już wyleczona
~Teresa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 października 2011

Polecam wątek zamknięty szczerze polecam wizytę u Pana Doktora długo chodziłam ze swoją przypadłością...
~Aga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 września 2011

świetny specjalista wątek zamknięty witam, mogę z całym przekonaniem polecić prof Olszańskiego, dobry...
~Ola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 września 2011

Kurze łapki, zmarszczki mimiczne! wątek zamknięty Bardzo polecam! Byłam kilka miesięcy temu pierwszy raz na takim zabiegu i...
~Sonia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 marca 2011

wypelnialam usta u p. profesora wątek zamknięty jestem tzw. trudna i wymagajaca osoba (wszedzie). Do p. profesora chodze na...
~Ania M.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 marca 2011

najlepszy fachowiec wątek zamknięty Witam Przez rok chodziłam po rożnych dermatologach każdy leczył mnie na co...
~Asia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 lutego 2011

Polecam bardzo. wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wizyty i szczęśliwa,że moja twarz odmłodniała o...
~Beata
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 listopada 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
39

postów

34

wątków

do góry