Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Bardzo rzeczowa i konkretna obsługa, czyli to co lubię. Współpracuje z biurem...
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 października 2018

Biuro Rachunkowe wątek zamknięty Witam , właśnie z żoną musieliśmy założyć działalność bo firma nas zmusiła i...
~Nord Activ s.c.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2018

Polecam wątek zamknięty Szybko i sprawnie jestem rozliczany, informacje przesyłane są na email co...
~Radek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 czerwca 2018

Założyłem Firmę wątek zamknięty W kwietniu 2017 założyłem firmę , pomogli mi wybrać metodę opodatkowania,...
~Radek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 maja 2018

Korzystam od wielu lat... wątek zamknięty Zdecydowanie polecam
~Kasi
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lutego 2018

Polecam wątek zamknięty Przemiła ,profesjonalna,rzetelna obsługa. jak najbardziej polecam!!!
~BOGUMIŁA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lutego 2018

Plik JPK wątek zamknięty Zawsze robiłem sobie sam księgę ale teraz jak wszedł JPK musiałem coś...
~Jakub
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lutego 2018

Nowa firma - obsługa wątek zamknięty Przeszedłem do nich kilka miesięcy temu i mogę powiedzieć że była to bardzo...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 marca 2016

Biuro Rachunkowe SAWO wątek zamknięty bardzo profesjonalna obsługa, Właściciele to wysoko wykwalifikowany księgowi...
~Janusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 marca 2016

Mirka - opinia wątek zamknięty Pani Basia potrafi nam wytłumaczyć rzeczy które jeszcze kilka miesięcy były...
~Mirka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 maja 2015

Polecam wątek zamknięty Dobra rodzinna firma dbająca o swoich klientów
~PD
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2015

Auto Handel wątek zamknięty Od 4 lat prowadzę Auto Handel na Trakcie św.Wojciecha i prawie od początku...
~Robert
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 stycznia 2015

Biuro Rachunkowe wątek zamknięty Przenieśliśmy się do tego biura z polecenia kolegi który już tam kilka lat...
~Sklep Mięsny - Gdańsk Orunia Gór
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 stycznia 2015

Znalazłem to biuro dzięki banerze o promocji na stronie professionalservice.pl wątek zamknięty Musze powiedzieć że byłem miło zaskoczony indywidualnym podejściem. Pani...
~Robert
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry