Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna Chwastek - opinia wątek zamknięty Zapisałam się na kurs wakacyjny, z którego byłam zmuszona zrezygnować,...
~Anna Chwastek
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2020

Hania - opinia wątek zamknięty Byłam z synem na świątecznych warsztatach z angielskiego dla dzieci....
~Hania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 grudnia 2019

Patrycja - opinia wątek zamknięty Moje 5 letnie dziecko chodzi na te zajęcia od września. Lekcje są bardzo...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 listopada 2019

Nie polecam wątek zamknięty Szkoła z fatalną obsługą sekretariatu, którego pracownicy są niedoinformowani...
~H
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 kwietnia 2019

kursantka - opinia wątek zamknięty Brawo za utworzenie grupy języka norweskiego!!! Bo ciężko o taką ofertę w...
~kursantka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 listopada 2019

Dobra Szkoła! wątek zamknięty Jestem zadowolona, jest szeroka oferta kursów i wybór poziomów, których nie...
~Justyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 września 2019

polecam!!! wątek zamknięty Nie wiem, czy mogę uznawać się już za absolwenta, bo wciąż kontynuuję naukę....
~Przemek1981
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 września 2019

Jestem bardzo zadowolona wątek zamknięty Nie rozumiem tych opinii, które się tutaj pojawiły. Jestem słuchaczem od...
~karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 września 2019

Szkoła przeciętna, obsługa zła wątek zamknięty Fatalna obsługa biura szkoły! Dzisiaj miałam rozpocząć zajęcia, ale nikt nie...
~HB
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 października 2018

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić Profi we Wrzeszczu - po prawie dwóch latach...
~M
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 września 2016

Szczerze polecam :) wątek zamknięty Szkoła we Wrzeszczu godna polecenia. Bardzo dobra lokalizacja, zajęcia...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lutego 2016

Zachęcam i polecam odział Profi-Lingua we Wrzeszczu wątek zamknięty Po roku nauki w szkole, stwierdziłam, że najwyższy czas na napisanie opinii....
~Agnieszka K.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 października 2015

Polecam Profi-linguę wątek zamknięty Profi-lingua ma dostęp do książek na odpowiednim poziomie i dostęp do...
~uczeń
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 września 2015

TAK TAK TAK! wątek zamknięty Serdecznie polecam oddział we Wrzeszczu (z innymi nie miałam styczności)....
~ng
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 września 2015

Szczerze polecam! wątek zamknięty Zdecydowałem się skorzystać z oferty Szkoły w Gdańsku-Wrzeszczu po rocznej...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 czerwca 2015

Polecam Profi :) wątek zamknięty Nauczanie jest na bardzo dobrym poziomie. Zajęcia przebiegają w miłej...
~M.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 czerwca 2015

dziękuję za zdany egzamin wątek zamknięty Nigdy nie piszę opinii ale obawiałem się bardzo certyfikatu CAE do którego...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 września 2014

najlepsza szkoła :) wątek zamknięty Zapisałam się na kurs wakacyjny i bardzo mi się on podoba. Jak najbardziej...
~Daga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2014

mi się tam podoba;D wątek zamknięty chodziłam, nauczyłam się, zdałam Advanced i bardzo polecam :D
~Sue
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 listopada 2013

Szkoła językowa wątek zamknięty Uczęszczałam do tej szkoły kilka lat. Ogólnie nie jest zła pod względem...
~Długoletnia kursantka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 października 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry