Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
szkoła wątek zamknięty Warto byo się zapisać, długo się zastanawialem nad wyborem szkoły, wybór padł...
~Atri
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 maja 2019

Polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam naukę w tej szkole. Uczęszczałam na zajęcia języka...
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 stycznia 2019

Mistrz wątek zamknięty Mega szkoła! Ja chodzę na francuski i lektorka jest tak fajna, że nawet...
~GloRia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 maja 2019

Nie polecam wątek zamknięty Niestety poziom i metody nauczania jak w gimnazjum czy szkole średniej - tzw....
~Ada
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2018

Kurs z języka hiszpańskiego wątek zamknięty Uczęszczam na kurs z języka hiszpańskiego już od paru lat. Lektor jest super,...
~Ala
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 czerwca 2018

Fajna szkoła wątek zamknięty Super szkoła, gorąco polecam. Sporo dodatkowych zajęć, miła obsługa,...
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 maja 2018

Kurs Disnay dla dzieci wątek zamknięty Polecam wszystkim Rodzicom którzy chcą rozpocząć nauczanie języka...
~Maria
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2018

Reklama dźwignią handlu wątek zamknięty Zapisałem się na kurs j.franc.z opcją 2gi język gratis.2gi język jak 1wszy na...
~Daniel
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2018

Kurs egazminacyjny CEA jest tylko z nazwy "egzaminacyjny" wątek zamknięty Nie polecam zajęć egzaminacyjnych CEA w Gdyni w soboty od 11:30. Dziś,...
~Tomek
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 października 2017

Czuję się oszukana wątek zamknięty Na co dzień pracuję od poniedziałku do piątku, dlatego kilka miesięcy temu...
~Oliwia
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 listopada 2016

Kurs języka włoskiego wątek zamknięty Miałam okazję uczęszczać na kurs języka włoskiego w zeszłym semestrze i z...
~Maria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 marca 2017

moja opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim Moim zdaniem jedna z najlepszych szkół językowych w...
~natalia.d
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 września 2016

Polecam! wątek zamknięty Mogę z czystym sumieniem polecić Profi-Lingua każdemu, kto chce uczyć się...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 września 2016

ProfiLingua dobrym wyborem dla wszystkich wątek zamknięty Z chęcią podzielę sie opinią nt SJO ProfiLingua w Gdyni. W wakacje tego roku...
~AleksandraK
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 września 2016

Solidna szkoła z przystępnymi cenami. wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony ze szkoły Profi-Lingua w Gdyni. Bardzo fajna...
~Karol
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 marca 2015

różni lektorzy wątek zamknięty Ciężko oceniać całą szkołę przy tak dużej ilości grup i lektorów. lokalizacja...
~Lala
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 lutego 2016

J - opinia wątek zamknięty Świetne warunki do nauki, miła obsługa i przystępna cenowo oferta! Bardzo...
~J
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 stycznia 2015

ciekawe zajęcia wątek zamknięty Szkoła na poziomie. Chodziłam we wrocławskim oddziale przez 2 lata na...
~hanka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 stycznia 2015

Świetna szkoła - polecam wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy naprawdę chcą się nauczyć języka. Osobiście...
~EMI
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 stycznia 2015

Polecam, szczególnie kurst języka Włoskiego wątek zamknięty Bardzo miła obsługa w sekretariacie. Pani wszystko dokładnie wytłumaczy,...
~Jan
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
54

postów

41

wątków

do góry